Mobilní aplikace = vaše konkurenční výhoda. Jak si ji vytvořit snadno, rychle a za pár korun?

Spousta věcí, které v minulosti platily za konkurenční výhodu, jsou v současné době naprostým standardem (viz. webové stránky). Proto se vyplatí sledovat trendy a využívat možnosti, které se se naskytnou. A nechcete-li, aby vám ujel vlak, měli byste zvážit vlastní mobilní aplikaci. Vzhledem k situaci na trhu s chytrými telefony máte příležitost oslovit spoustu potenciálních zákazníků a navázat lepší kontakt s těmi současnými.

Mít vlastní appku se vyplatí

Mobilní aplikace nabízí spoustu podstatných výhod. Můžete jejím prostřednictvím propagovat služby/produkty, prezentovat novinky, posílat uživatelům tzv. Push zprávy (krátká sdělení, která se zobrazí na displeji) a vůbec posílit svůj byznys. Odradit by vás mohly pouze hodinové sazby programátorů – vývoj appky vás bude stát nemalé peníze, řádově desítky (nejjednodušší řešení) až stovky tisíc korun. Další a mnohonásobně levnější alternativa je tvorba mobilní aplikace pomocí systému Adam. A co je nejlepší? Zvládnete to sami, bez znalosti programovacího jazyka!

Kdo, nebo co je to Adam?

Adam je nástroj pro tvorbu mobilních aplikací a stojí za ním vývojáři ze společnosti Anywhere s.r.o. Ta má, mimochodem, na svědomí spoustu zajímavých appek pro giganty jako Tesco, Equa bank, McDonalds nebo Sazka.
Adam nabízí intuitivní rozhraní, ve kterém si doslova naklikáte vlastní aplikaci. Může se jednat o firemní prezentaci, rezervační/objednávkový systém nebo třeba fotogalerii. Appku jednoduše propojíte s profily na sociálních sítích a webovými stránkami. Umístíte ji do Apple Store nebo Google Play a dáte ji k dispozici uživatelům. Proces tvorby je tak jednoduchý, jak jen může být.

Kolik stojí tvorba mobilní aplikace?

Pokud pro vás hraje hlavní roli cena, budete z Adama nadšení o to víc. Základní měsíční tarif je 820 Kč a v případě ročního tarifu zaplatíte za měsíc jen 680 Kč. Obejdete se bez jakéhokoliv speciálního software/hardware a licencí.
A jestli mobilní aplikace vytvořené na www.adamapp.cz stojí za to, se můžete přesvědčit třeba hned. V Adam family je aktuálně přes 200 aplikací, mezi kterými najdete i appky od známých podniků, společností a osobností. V Adamovi vznikly aplikace pro rádio Kiss, Ewu Farnou, Olgu Šípkovou, DJ Uwu a spousta dalších. Tak na co ještě čekáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *