MBA se studuje z velké části online

Výhody online vzdělávání poznávají nejen různé vzdělávací portály, ale také školy, které čím dál častěji integrují do výuky moderní technologie. Například tolik oblíbený titul MBA je možné vystudovat téměř celý online.

Vzdělávací program MBA v poslední době získává na popularitě. Ocení jej všichni manažeři, členové managementu, podnikatelé, představitelé neziskových organizací a všichni další, kteří potřebují vylepšit své znalosti v oblasti manažerských dovedností. Studium MBA je však mezi lidmi oblíbené zajisté i proto, že je možné ho absolvovat kdykoliv a odkudkoliv.

Většina výuky probíhá online

Pojetí samozřejmě záleží na konkrétní škole, ale většina českých škol uplatňuje dost podobný postup. Studium MBA trvá 1,5 roku a během této doby je nutné absolvovat jen několik osobních setkání, která by se dala spočítat na prstech. Zbytek studia může díky e-learningu probíhat dálkově. Studenti si sami hospodaří se svým časem, studují nová témata a jejich zvládnutí pak dokazují zpracováním seminárních prací.

Díky tomu se může do studia pustit opravdu kdokoliv. Možnost studia z domova zaručuje flexibilitu a individuální přístup. Neznamená to však, že by byli studenti odkázáni jen na sebe. Prostřednictvím e-learningového systému se mohou spojit se spolužáky i lektory. Mají také přístup k internetové právní knihovně Beck-online PRO.

Studenti si online přístup chválí

Důraz na online formu vzdělávání při studiu MBA klade také Business Institut. Snaží se uplatňovat nejmodernější principy, přistupovat k předávání znalostí a dovedností jinak a hlavně se soustředit na využití v praxi. Studenti si u nich mohou vybrat zaměření MBA podle svého vkusu – např. obchodní právo v podnikání, public relations a komunikace či management cestovního ruchu. Nabídka specializací je opravdu široká, ve škole je přes 170 lektorů z různých oblastí.

Studentům forma výuky, která probíhá převážně online, vyhovuje. V osobních referencích často zmiňují, že Business Institut je moderní školou 21. století. Chválí si také vliv na kariéru. Zvýšení znalostí skutečně pomáhá k lepšímu pracovnímu uplatnění a vyššímu finančnímu ohodnocení. Proto neváhejte, najděte si svůj obor a začněte se studiem ihned. V nabídce MBA programů naleznete i Executive management, který probíhá pouze online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *