Budoucnost vzdělávání? Online kurzy a semináře!

Vzdělávání není jednorázový, ale naopak celoživotní proces. Anebo jim alespoň mělo být. Toužíte-li po lépe placené práci, případně vás prostě uspokojuje, když se naučíte něco nového, pak není nic jednoduššího, než se přihlásit na kurzy a semináře. Že nemáte čas ani chuť někam dojíždět? To ani nemusíte. Doba přeje online kurzům, které se odehrávají u účastníků doma, na pláži nebo kdekoliv jinde.

Online kurzy a semináře nabízí spoustu podstatných výhod. Můžete se k nim kdykoliv vracet, což s ohledem na množství nově nabytých informací přijde vhod. Nemusíte si dělat poznámky, protože si danou pasáž pustíte znovu. Vstřebat všechna důležitá fakta je prakticky nemožné, ale online vzdělávání je k dispozici non-stop.

Pro živé kurzy a semináře je typická euforická atmosféra. Nadchnete se, ale jakmile se vrátíte domů, opět se vrátíte do starých kolejí. Online kurzy jsou z psychologického hlediska mnohem efektivnější.

Nespornou výhodou vzdělávání online je nemalá úspora času a peněz. Fyzická účast na seminářích a kurzech obvykle stojí více peněz a mimo to vyžaduje další náklady spojené s cestováním a mnohdy i ubytováním apod.

Buďme však trochu konkrétnější. Pokud to s online vzděláváním myslíte vážně, poohlédněte se po příhodném kurzu na www.vimvic.cz. V současné době je na portálu k mání více jak 80 kurzů všeho druhu.

K nejoblíbenějším kurzům patří „Facebook reklama pro začátečníky“, „MS Excel pro mírně pokročilé“ a „Tvorba profesionální prezentace v MS PowerPoint“. Pravidelně přibývají nové kurzy a mezi nejnovějšími přírůstky najdete například kurzy „Jak založit e-shop: Vše, co musíte vědět“ a „Jak založit web na WordPressu“.

Za pozornost stojí také magazín, v rámci kterého vychází spousta zajímavých článků. Co třeba odpověď na otázku, proč někdo selže a jiný uspěje?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *