Luxusní pouzdro na iPhone CULT by Voyage

Spousta jablíčkářů řeší nepříjemné dilema. Zakládají si na perfektním stavu svých telefonů, ale zároveň nechtějí skrývat exkluzivní design v nevzhledném plastovém nebo gumovém obalu. Na druhou stranu je to právě pouzdro, které zařízení spolehlivě chrání před fatálními následky drtivého pádu na zem. Řešíte podobný problém a nedaří se vám dohledat elegantní pouzdro, za které byste se nemuseli stydět, protože by váš iPhone skvěle reprezentovalo? My právě takové známe. Nese název CULT a najdete ho pod českou značkou Voyage.

CULT není obyčejný kryt, ale luxusní obal na iPhone, do kterého se zakoukáte na první pohled. Společnost Voyage Prague ho vyrábí ve vlastních výrobních prostorách v Praze z těch nejlepších materiálů – kombinace pravé kůže (prémiové italské třísločiněné) a 100% vlněné plsti. Výsledek vypadá znamenitě – stylovka budící dojem, že se v ní skrývá výjimečný telefon.

Kožené pouzdro na iPhone snoubí eleganci s prvotřídními vlastnostmi. Vzhledem ke kvalitě použitých materiálů a vysoké úrovni dílenského zpracování je jisté, že vydrží velmi dlouho. Zařízení nekompromisně chrání před poškozením, a navíc nijak zvlášť nezvětšuje původní rozměry – pouzdro je totiž poměrně tenké. Navíc při každém vysouvání a zasouvání částečně čistí displej, což rozhodně není na škodu.

Pokud vás kožený obal na iPhone okouzlil stejně jako nás, jděte do něj. Vyberte si z 8 druhů barev kůží a přidejte mu na osobitosti vyražením vlastního monogramu (do 7 písmen). K dispozici ho můžete mít obratem, výroba trvá nejdéle tři dny a je jen na vás, zda si ho necháte poslat nebo zvolíte osobní vyzvednutí přímo na pražské pobočce.

Podle nás jde o perfektní dárek pro někoho se stejnou diagnózou, jakou trpíte vy – nehynoucí láskou k nakousnutému jablíčku. V nabídce najdete také neméně stylové doplňky v podobě opasků či peněženek, podložky pod myš či obaly na iPad, MacBook a další zařízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *