Cloud služby otevírají hranice

Už jste někdy slyšeli o cloudu? Všichni o něm mluví, ale málokdo ví, co skutečně znamená. Cloud je v podstatě poskytování programů a služeb, které jsou uložené na vzdálených serverech. Člověk tak nemusí pořizovat své vlastní hardware a software, ale využívá technologie, programy a aplikace zprostředkovatele, jež jsou uložené v datacentrech.

Co umí cloud služby?

Cloud služby jsou stále více oblíbené, protože vám šetří náklady a zároveň poskytují maximum možností, na které byste v rámci své identity zcela jistě nedosáhli. Rostou objemy vašich dat? Potřebujete více a lépe komunikovat se zákazníky? Chcete bezpečně uložit své informace? Pak je cloud tím nejlepším řešením.

CRM software napoví

V případě, že své úsilí o optimalizaci a efektivitu práce chcete vyšperkovat k dokonalosti, neváhejte do svých aktivit zapojit CRM. Sugar CRM software je jednoduchý a intuitivní systém pro řízení vztahů se zákazníky, který vám pomůže s nimi komunikovat, sdílet s týmem veškeré informace, uzavírat obchody a udržet vaše zákazníky spokojené. Prakticky vzato, přináší reporty, které vám o zákazníkovi mnohé napoví. Segmentuje rychle své cílové skupiny pomocí inteligentního vyhledávacího nástroje Sugar a využije získané informace z více kanálů a nástrojů. Je flexibilní jak z pohledu uživatele, administrátora, tak i zdrojového kódu a otevře vám doposud zavřené dveře.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů pracuje pro (za) Vás

Aby probíhalo vše v souladu s ochranou osobních údajů, je možné objednat i profesionální služby GDPR. Pověřenec pro ochranu osobních údajů má za úkol být nezávislým garantem správného nakládání s osobními údaji uvnitř společnosti a také prostředníkem mezi společnosti, dozorovým orgánem a veřejností. Kromě kontroly, zda jsou osobní data v souladu s legislativou a poskytování poradenství vystupuje jako kontrolní bod pro dozorový úřad a bere na sebe odpovědnost.

S cloudovými, CRM a GDPR inovacemi začne být každý management procházkou růžovou zahradou. Hoďte své starosti na cizí hlavu a plaťte za hardware, software a odborné služby, jen když je skutečně využíváte. Optimalizujte chytře a s rozmyslem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *