Léto v rytmu free to play onlinovek? Proč ne!

Léto je za dveřmi a pokud se prognózy meteorologů vyplní, zřejmě si budeme užívat teplého počasí a ve virtuálním světě začneme trávit více času až s příchodem podzimu. Ale co když si na koupališti zlomíte nohu, nebo předpověď dopadne úplně jinak? Žádný strach, vybrali jsem pro vás několik onlinovek, které vás zaručeně zabaví!

Rail Nation

Mašinky, vláčky, železnice. Kdo z nás jako malý nesnil o kariéře strojvůdce, nebo alespoň výpravčího? Díky Rail Nation se vžijete rovnou do role majitele přepravní společnosti a vybudujete perfektně fungující železniční uzel. Váš úkol nebude tak jednoduchý a nezbude vám, než zajistit co nejefektivnější chod. Propracovaná onlinovka nás zaujala jednoduchým ovládáním, spoustou možností a časovou nenáročností. Stačí, když se párkrát za den přihlásíte, nastavíte úkoly a po nějaké době zkontrolujete, jestli vše běží tak, jak má. Rail Nation si zamilují i ti, kterým tato tématika není příliš blízká – dopředu vás bude hnát vidina nových vlaků, lepších budov a dalšího zboží.

Rail Nation

Lord Of The Rings Online

Máte rádi fantasy a pořádnou akci? Tak proč si nedopřát free to play MMORPG Lord Of The Rings Online – hru zpracovanou podle knižní předlohy legendárního spisovatele J.R.R. Tolkiena. Vyberete si jednu ze čtyř ras (elfové, lidé, hobiti a trpaslíci) a pustíte se do průzkumu Středozemě. Čeká na vás spousta dobrodružných úkolů a nebezpečných nepřátel – podaří se vám je porazit? S pomocí dalších hráčů, na které narazíte doslova na každém rohu, stoprocentně!

LOTR online

World of Warplanes

Wolrd of Tanks – jedna z nejhranějších free to play online her posledních let. Určitě jste ji alespoň jednou zkoušeli i vy a pokud vás tankové souboje uchvátili, nemůžete si nechat ujít pokračování, ve kterém se dostanete do vzduchu. World of Warplanes nabízí více než sto bojových letounů, jejichž reálné předlohy pochází z období od 20. až 50. let minulého století. Své stroje budete moct modifikovat, což vám likvidaci nepřátel výrazně usnadní. Vynikající grafika, prvotřídní hratelnost a nevídané letecké souboje vás u počítače udrží na velmi dlouhou dobu.

World of Warplanes

Top Eleven Football Manager

Dnešní čtveřici zakončíme další strategií a to konkrétně fotbalovým managerem Top Eleven Football Manager. Tady jsou veškerá slova zbytečná, protože Top Eleven Football Manager nabízí vše, co od kvalitního fotbalového manageru čekáte. Budete mít na starost vše od řízení tréninků až po komunikaci se sponzory. A stejně jako v případě Rail Nation, i zde stačí, když několikrát za den omrknete situaci a definujete další postup. Tak co vy na to – dovedete svou hvězdnou jedenáctku až do finále nejprestižnější fotbalové soutěže? Zkuste to!

Top Eleven Football Manager

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *