Kde rychle opravit iPhone? Rozbitý display, výměnu baterie i jiné, vyřeší appleguru.cz

Pokud hledáte servis iPhone Praha, dokonale vám poslouží kvalitní, spolehlivý a rychlý servis appleguru.cz, který je zaměřen na výrobky společnosti Apple. Nejenže vám v případě opravy provede diagnostiku zcela zdarma, ale nabídne vám další zajímavé bonusy a zboží vám doručí rychle zpět s pomocí svého kurýra, ať už jste z kteréhokoli koutu ČR.

Kvalitní servis iPhone

Co si budeme povídat… iPhone není zrovna nejlevnější, a tak pro něj chceme to nejlepší. Proto je potřeba obracet se v případě potřeb na servis iPhone, kterému můžete plně důvěřovat. V Praze patří k nejvyhledávanějším zmiňovaný servis appleguru.cz. Vyřeší všechny běžné i náročné Apple závady, ať už jde o rozbitý display iPhone, vytopený iPhone, když potřebujte vyměnit baterii, iPhone vyčistit nebo přijít na to, proč přestal fungovat, přestože nabíjení funguje.

Pokud vás zajímá servis iPhone ceník, můžete se na něj ihned podívat. Ať už máte iPhone 12 Pro Max, iPhone 8 Plus nebo třeba iPhone SE či jiný, stačí si model rozkliknout a uvidíte, co vás která služba bude stát. Některé služby jsou dokonce za akční cenu. Tak např. aktuálně u modelu iPhone 5S najdete v akci odbornou instalaci skla / fólie i odbornou instalaci skla / fólie na celé tělo nebo mechanické čistění (prodloužení životnosti) v akci.

Nechte si pomoct s uživatelskou zručností

Věděli jste, že appleguru.cz nabízí i školení a odborné poradenství, abyste svůj Apple přístroj dokonale znali? Anebo můžete využít zdarma poradnu, kde najdete rady, jak zkusit odstranit Apple závadu doma svépomocí.

Spolupráce s appleguru.cz, to je proklientský přístup. Rychlost, ochota, individuální přístup, aplikace k opravě zdarma, množstevní slevy, sleva 10 % na další nákup, sleva 10 % pro studenty nebo sleva 5 % pro FB fanoušky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *