Jak sehnat softwarové licence levněji? Jde to vůbec legálně?

Nemusíte být nutně IT specialista, abyste věděli, že bez operačního systému a softwaru je počítač naprosto zbytečný. Běžný uživatel se setkává pouze s aplikačním programovým vybavením počítače, které umožňuje vykonávat užitečné činnosti, jako například tvorba grafiky, psaní a úpravy textů v editorech, hraní her a další.

Problém nastává ve chvíli, když uživatel musí zaplatit za něco, co má ve skutečnosti pouze virtuální podobu. Samozřejmě právě z toho důvodu spoustu lidí volí raději ilegální cestu – pirátské kopie. Ovšem originální počítačový systém lze pořídit i levně, a především legálně. Za pár šupů tedy nemusíte mít výčitky, že jste provedli něco nezákonného. Více informací naleznete v následujících řádcích.

Hned ze začátku je zapotřebí si udělat jasno v licencích, které jsou určeny pro podnikání nebo soukromé využití. Aplikační software můžeme rozdělit podle finanční dostupnosti na shareware, freeware a komerční software. Nutno pořídit takový, který odpovídá veškerým podmínkám licencí, protože i se zakoupeným softwarem si můžete zavařit. Například Microsoft Office 2019 ve verzích Home a Student nesmíte používat ke komerčním účelům – jedná se o office pro studenty a domácnosti.

Kde sehnat software legálně a za nízkou cenu?

Softwarové licence v souladu s platnou legislativou lze pořídit na e-shopu Prolicence. Hned po příchodu na stránku vás mohou zarazit překvapivě nízké ceny. Proč tomu tak je? Jedná se o druhotné licence, které však skrývají plně legální a originální počítačový systém. Prodejce splňuje licenční podmínky, a proto se nemusíte bát, že byste vykonávali ilegální činnost. Na e-shopu seženete aplikační softwarové produkty od společnosti Microsoft – Office Project, licence pro Windows, Avast, Visio a další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *