Kam umístit projektor? Pořiďte si praktický držák

Pořídili jste si nový projektor a budete ho používat pouze v rámci jediné místnosti? Pokud ho skutečně neplánujete neustále přemisťovat, měli byste pro něj najít vhodné místo. To znamená takové, které bude naproti projekční ploše. Bude to váš stůl, nebo speciální police? Budete se však muset smířit s tím, že s projektorem nebudete moct manipulovat dle aktuální potřeby a navíc i s rizikem případného pádu. Nebylo by lepší umístit ho na kvalitní držák?

Proč si pořídit držák projektoru?

Projektory jsou stále poměrně drahá zařízení, a proto si zaslouží adekvátní péči. Může jim uškodit přílišná prašnost (např. při umístění na stole poblíž okna), ale také neustálé nárazy (při umístění na místo, kde kolem zařízení často prochází osoby). Držák projektoru vás všech potenciálních rizik zbaví a umožní vám zařízení libovolně otáčet a měnit úhel projekce.

Pořizovací cena projektorů přitom není nikterak závratná a kvalitní modely pořídíte již od několika set korun. Pokud jste došli k závěru, že si ho pořídíte, budete si moct vybrat mezi dvěma základními variantami – stropním a nástěnným držákem.

Konkrétní typ držáku volte s ohledem na své specifické potřeby. Vyberete-li si stropní variantu, doporučujeme modely s výsuvným ramenem. Díky němu je manipulace s projektorem mnohem jednodušší, což oceníte také při výměně lampy. Pokud si přesto nejste jistí, který model zvolit, poraďte se se prodejcem.

Prvotřídní držáky za neodolatelné ceny

Široké spektrum špičkových držáků najdete v e-shopu drzakyastolky.cz, který provozuje společnost Fiber Mounts s.r.o. Autorizovaný dodavatel pro Českou republiku a Slovensko se pohybuje řadu let a nabízí vysoce kvalitní produkty za nejnižší ceny. S výběrem vám ochotně poradí a navíc u něj seženete také spoustu dalších praktických pomocníků – držáky na monitory, televize a tablety, krycí lišty na kabeláž apod. Zboží je skladem a vy ho budete mít doma do 48 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *