Držák na monitor NB F100: Stylový pomocník, kterého si zamilujete

Dlouhé hodiny vysedáváte před monitorem a čas od času ho potřebujete pootočit, posunout tam a zase zpátky… Proč plýtvat slovy, však to moc dobře znáte. Moderní tenké LCD a LED monitory mají v tomto ohledu širší možnosti než zastaralé „céertéčka“, která se tak tak vlezla na plochu pracovního stolu. Přesto mají své limity, a to poměrně nízké. Ale proč byste měli dělat kompromisy na úkor vlastního pohodlí, když vše hravě vyřešíte praktickým stolním držákem? Prozradíme vám, proč se bez něj neobejdete!

Stolní držák monitoru nepředstavuje převratnou novinku, která by se na trhu objevila teprve nedávno. Nicméně přesto jeho přítomnost většina uživatelů stolních PC nebere na vědomí. Což je škoda, protože držák maximalizuje variabilitu monitoru a navíc vypadá sexy. Tedy alespoň v případě modelu NB F100, který vám s potěšením představíme.

Potrpíte si na to nejlepší? V tom případě od svého budoucího držáku vyžadujete hned tři podstatné vlastnosti – špičkový design, odolnost a vynikající funkčnost. Těmito atributami disponuje model NB F100, který uspokojí široké spektrum uživatelů. Nezáleží na tom, jestli před monitorem trávíte pár minut denně, nebo se od něj odtrhnete jen v momentě, kdy začne bláznit váš močový měchýř. Stylový model v atraktivním hliníkovém provedení se bude na vašem stole vyjímat.

Buďme však trochu konkrétnější. NB F100 je určen pro všechny typy monitorů s VESA standardem 75×75 nebo 100×100. Rozsah nosnosti je 1,5 kg až 7 kg, což v praxi odpovídá úhlopříčkám od 17” do 27”. Koukáte-li se do monitoru s jinou úhlopříčkou, nevadí. Při odpovídajícím VESA standardu a hmotnosti můžete držák bez problémů použít.

Mezi další podstatné technické parametry patří funkce PIVOT, která umožňuje naklánění v horizontálním i vertikálním směru. Maximální odsazení od základny je 535 mm.
Krasavce, který vám vydrží až do důchodu, pořídíte za 2 829 Kč ve specializovaném e-shopu drzakyastolky.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *