Je tady léto – čas pro vytouženou dovolenou u onlinovek!

Letní prázdniny v někom evokují představu dovolené na prosluněné pláži, jiní zase míří na hory. A co vy? Vytáhnete svůj herní notebook na dva měsíce ze zásuvky, anebo spoustu volna naopak využijete k nekonečné pařbě? Patříte-li mezi skalní příznivce online zábavy, které od počítače nedostane ani teplé počasí, prozradíme vám, kde hledat herní inspiraci. Chcete si zahrát propracované hry zcela zdarma? Nebojte, nebudeme vás nabádat k nelegálnímu stahování. MMO hry totiž zdarma opravdu jsou!

Ještě jste se s žánrem MMO her nesetkali? MMO neznamená nic jiného než massively multiplayer online – tedy masivně hrané hry pro více hráčů. Většina z nich je postavena na systému free to play a můžete si je zahrát zdarma s tím, že máte možnost kdykoliv využít placené bonusy. Ty se liší v závislosti na typu hry, kterou právě hrajete. V MMORPG jako je 4Story to může být magický předmět, v simulátoru bojových letadel War Thunder zase lepší typ letounu nebo ničivější zbraně.

Free to play hry samozřejmě můžete hrát i bez placených bonusů, což je, alespoň podle nás, mnohem větší zábava. A když už se čas od času „zaseknete“ u nepřekonatelného bosse, vypomůžete si kvalitnější výbavičkou 🙂

Svět MMO her je neskutečně pestrý a herní vývojáři doslova chrlí jednu povedenou hru za druhou. Téměř všechny se chlubí velmi pěknou grafikou, vynikající hratelností a atmosférickým ozvučením. A mají ještě něco společného – nebudete je muset instalovat a zahrajete si je rovnou v prohlížeči.

V úvodu jsme vám slíbili, že zveřejníme zdroj. Největší výběr free to play onlinovek najdete v tématickém magazínu 1onlinehry.eu. Vyberte si z množství strategií, fantasy RPG, bojových simulátorů, sportovních managerů a pusťte se do hraní. Na zmíněném webu najdete všechny důležité informace a samozřejmě i odkazy vedoucí ke všem recenzovaným hrám. Tak na co ještě čekáte? Zatáhněte závěsy a jděte na to!

Tip na závěr: Máte rádi kouzelný svět plný magie a napínavých úkolů? Vyberte si svého hrdinu v NosTale a vydejte se do bitevní vřavy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *