Český operátor Emea nabízí služby, které změní vaší představu o efektivní komunikaci

Hledáte způsob, jak se svými zaměstnanci, spolupracovníky a obchodními partnery komunikovat mnohem rychleji, efektivněji a úsporněji? V tom případě zapomeňte na komunikaci, jak jste ji řešili doposud a nahlédněte do širokého portfolia unikátních služeb, které poskytuje operátor Emea s.r.o. Jak by se vám líbilo dorazit na schůzku za několik málo minut? Díky online službám ušetříte spoustu času a financí za cestování, pronájem prostor a vybavení.

Společnost Emea s.r.o. je ryze český operátor, který poskytuje hlasové a datové služby v nevídaném rozsahu. Služby jsou přizpůsobeny pro menší firmy i nadnárodní korporace a umožní vám pořádat audiokoference, videokonference, webináře a online školení.

Online služba WebEx je dostupná z libovolného zařízení, které se může připojit na internet (počítač s os Windows, Linux nebo Solaris i Mac; tablety a chytré telefony). Software nebudete muset instalovat a stačí, když se přihlásíte do svého účtu. Poté jednoduše naplánujete nebo spustíte konferenci či jinou událost, které se mohou zúčastnit i další uživatelé. Stačí, když je přizvete, licenci nebudou potřebovat.

A co konkrétně můžete od jednotlivých služeb čekat?

WebEx Meeeting Center – ideální pro plánování akcí, tvorbu,sdílení a archivaci dokumentů. Konference v HD kvalitě se může zúčastnit až 25 lidí. Služba je k mání také v bezplatní trial verzi.

WebEx Event Center – služba, se kterou hravě zorganizujete prodejní prezentaci nebo školení. Zúčastnit se může až 1000 uživatelů, jejichž chování lze efektivně monitorovat a následně vyhodnotit. Díky Event Center je stejně tak snadné i hromadné rozesílání pozvánek, registrací, upomínek nebo poděkování.

WebEx Training Center – proč organizovat nákladné offline školení a kurzy, když můžete akci uspořádat online? Training Center vám umožní pořádat webináře a online školení. Každý z až 100 účastníků bude mít přístup k archivu, aplikacím a dalším funkcím, které bude využívat podle vlastního tempa.

WebEx Support Center – poslední služba je určena pro technické skupiny a zákaznickou podporu. Umožňuje rychlou a snadnou diagnostiku přímo na desktopu klienta a propojení až 5 uživatelů současně. Support Center si můžete vyzkoušet zdarma v trial verzi.

Všechny výše zmíněné služby disponují širokým spektrem funkcí, o kterých si můžete přečíst na www.emeameet.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *