Anywhere svou Sazka aplikací opět trefila do černého

Sázíte Sportku nebo třeba Euromiliony? V tom případě jste se již zřejmě s novou aplikací od Anywhere setkali. V Appstore se ani neohřála a během několika prvních týdnů si ji stálo více než 100 tis. uživatelů. Umístila se na krásné 3. příčce v žebříčku nejstahovanějších aplikací a minulý měsíc si ji stáhlo cca 10 000 nových uživatelů. Nevíte, o čem je řeč? V tom případě se pohodlně usaďte, v dnešní minirecenzi vám novou appku představíme.

Co nová Sazka aplikace od Anywhere umí?

Díky nové aplikaci Sazka budete mít okamžitě po ruce všechny důležité informace ohledně her Sazky. Appka umožňuje kontrolu výsledků losování (např. Šťastných deset, Sportka, Euromiliony, Keno apod.), ale to není ani zdaleka vše. Poslouží vám jako lokátor nejbližšího terminálu Sazka a upozorní vás na blížící se losování.

V nejnovější verzi přibyla opravdu šikovná funkce – skenování čárového kódu tiketu. Jakmile proběhne losování, appka prověří váš tiket a dozvíte se, na kolik milionů se můžete těšit. Samozřejmostí jsou také kompletní návody ke všem hrám od Sazky, historie minulých losování apod. Není divu, že se aplikace setkala s velmi pozitivní odezvou, především pak na Google Play.

Pavel Předota, project manager ze společnosti Anywhere řekl, že aplikace vzbudila zájem i u ostatních sázkových společnosti.

O společnosti Anywhere

Společnost Anywhere s.r.o. není v oboru žádným nováčkem a naopak patří k předním developerům mobilních aplikací. Pravidelně sklízí prestižní ocenění za aplikace pro iOS a Android a mezi klienty, pro které vývojáři z Anywhere v minulosti pracovali, patří např. Česká pošta, Komerční banka, Česká pojišťovna, Cetelem, ING, Raiffeisen bank a další významné subjekty.

Mezi poslední projekty, které budí pozornost, patří také startup Adam, který umožňuje tvorbu vlastní mobilní aplikace i bez znalostí programovacího jazyka. Toužíte-li po vlastní appce, pomocí které budete propagovat svůj byznys, máte možnost. Za malý měsíční poplatek získáte přístup do přehledného rozhraní, ve kterém, nastavíte vše, co je třeba. Více na www.adamapp.cz.

1 Komentář

  1. Petr

    Proč až Android 4.0? Rovnou jste mohli Android 10.00, ať se ostatní bodnou a jdou si koupit founa za 10k

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *