Jak vypadá e-shop, který chrání soukromí zákazníků?

Běžný uživatel nemá ponětí, jak funguje internetový marketing. Obchodníci mají k dispozici neuvěřitelné množství dat, na základě kterých mohou potenciálním zákazníkům servírovat reklamu tak cílenou, že ji téměř nelze odolat. Sběr informací probíhá různými způsoby a mnozí provozovatelé webů se neštítí ani velmi nemorálních praktik, často za hranou zákona. Protipól tvoří hrstka e-shopů, které naopak dbají na maximální ochranu soukromí a preferují morální stránku před ziskem. Patří k nim i nejdiskrétnější sexshop na českém internetu Sexio.cz.

Co je uvnitř balíku? To víte jen vy

Typická zásilka vypadá takto: již na první pohled poznáte, co je uvnitř nebo alespoň odesílatele. E-shopáři používají potištěné lepicí pásky a upozorňují na svůj byznys, jak jen to jde. Nákup na Sexio.cz je 100% diskrétní. Domů vám dorazí balík, o jehož obsahu budete vědět jen vy. Sexshop informace o povaze zboží nepředává ani dopravci – ten se dozví pouze adresu příjemce.

Web, který vás nesleduje

Internetový obchod Sexio.cz je velmi přehledný. Na poměry e-shopů možná až příliš. Uživatele neruší prvky nabádající ke sdílení a lajkování a podobné featurky, jejichž smysl běžnému uživateli uniká: předávají informace o nakupujících třetím stranám. Nic takového však u nejdiskrétnějšího prodejce erotických pomůcek nenajdete. Web byl postaven s ohledem na maximální ochranu údajů a zabezpečení dat. Žádné cookies a sledovací kódy, zkrátka nic, co by mohlo vyzradit vaší aktivitu marketingovým specialistů. Samozřejmostí je dodržování zásad GDPR.

Zřejmě vás napadlo, že se prodejce připravuje o peníze, které by mu mohl vydělat agresivní marketing. Skutečně je to tak, ale na druhou stranu si buduje skvělou pověst naprosto anonymního a diskrétního e-shopu, kterou mu může konkurence závidět. Zeptejte se sami sebe, zda byste raději nakupovali tam, kde sledují každý váš klik – odpověď známe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *