Jak ušetřit za náplně do tiskárny? Nekupujte originály, ale kompatibily

Zdá se vám, že náplně do tiskárny zatěžují váš rozpočet výrazněji, než se sluší a patří? Není se čemu divit. Tonery a cartridge představují pro výrobce tiskáren významnou část celkových příjmů. Takže až si zase jednou půjdete pro novou multifunkci, dopředu si zjistěte ceny náplní. Anebo se poohlédněte po alternativním řešení. Ale existuje vůbec? Samozřejmě, že ano – přestaňte vyhazovat peníze za originály a nakupujte kompatibilní náplně. Jaký je mezi nimi rozdíl a kolik můžete ušetřit? Podrobnosti se dozvíte v dnešním článku!

Jaký je rozdíl mezi originály a kompatibilními náplněmi?

Jak jsme již zmínili výše, originální náplně pochází z produkce výrobců tiskáren. Můžete od nich čekat špičkovou kvalitu, ale na druhou stranu vás budou stát spoustu peněz. Kompatibilní tonery a cartridge jsou oproti renovovaným náplním zcela nové, ale jejich cena je výrazně nižší. Co se týče kvality, může (ale nemusí) být zcela srovnatelná s orginály. Některé alternativní náplně se dokonce vyrábí na stejných výrobních linkách jako originály – jediný rozdíl je v absenci originální etikety.

To bohužel neplatí o všech alternativních náplních a je tedy nezbytné nakupovat pouze zboží, které pochází od prověřených výrobců. Většina běžných tiskáren si s alternativními tonery a cartridgi „rozumí“ a nemusíte se obávat horší kvality tisku.

Chcete to vyzkoušet? Víme, kde nakupovat!

Kompatibilní náplně do tiskáren seženete na každém rohu, ale kdo vám dá jistotu, že jsou kvalitní? Neriskujte a zamiřte do internetového obchodu www.cartridge-toner-inkoust.cz, který provozuje společnost TREBservis. Prodejce se v oboru pohybuje 15 let a bydlíte-li v Třebíči nebo blízkém okolí, můžete si zboží vyzvednout i v kamenné pobočce. E-shop má 100% hodnocení na Heuréce a během své existence vyřídil na 17 000 objednávek. V nabídce najdete tonery a cartridge pro tiskárny značek HP, Brother, Minolta. Lexmark, Epson, Samsung, OKI, Canon a Xerox.

 

2 Komentářů

  1. Isabela

    Zdravím, na stránkách usporanatisku.cz mají opravdu hodně náplní, tonerů a dalších doplňků k tiskárnám. Určitě si tam každý vybere. Cenově také nevycházejí nejhůř :).

  2. Petr S.

    Ja si objednavam jiz rok kompatibilni naplne do tiskarny a jsem spokojenej zadnej problem nenastal a cenove to vychazi moc dobre

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *