Helios Orange – podnikový informační systém, který posune váš byznys na další úroveň

A je to tady. Vaše společnost se rozrostla do stádia, kdy se neobejde bez důmyslného informačního systému. Možná, že již nějaký software využíváte, nicméně neumožňuje plnou optimalizaci procesů. Přišel čas, abyste sáhli po těžším kalibru – podnikovém informačním systému, který patří k absolutní špičce. Horkých kandidátů se nabízí hned několik, ale proč nevsadit na Helios Orange od Asseco Solutions? Pomůže vám s automatizací rutinních operací, snížení nákladů a celkovému zefektivnění provozu.

Helios Orange je ultimátní zbraň, která nachází uplatnění napříč všemi obory. Využívají ho středně velké i větší subjekty – od řízení výroby v potravinářském průmyslu či dopravě, až po plánování výroby v oboru lisování plastů. Výčet funkcionalit je neskutečně dlouhý, nicméně v praxi je podstatná správná implementace a vyladění se specifickými firemními procesy. Chcete-li z podnikového systému získat maximum, obraťte se na profesionály.

Za zmínku stojí specialisté ze společnosti PC HELP a.s., kteří se postarají o předimplementační analýzu, migraci dat, ale také výběr a instalaci potřebného hardware a v neposlední řadě i o průběžnou údržbu. Samozřejmostí je i prvotní konzultace a zaškolení vás a vašich zaměstnanců. Díky odborníkům z PC HELP využijete potenciál systému Helios Orange naplno.

Zařaďte se po bok úspěšných firem, které již služby společnosti PC HELP využily. Mezi zvučné reference patří také ČEZ Energo s.r.o. či ALPA a.s.

PC HELP nabízí pomoc každému, kdo touží po efektivnějším podnikání. A nezapomíná ani na provozovatele e-shopů. Součástí portfolia je MajorShop – e-shopové řešení, které je napojeno na informační systém Helios Orange. V praxi jde o Helios eshop, který nabízí veškeré standardní i nadstandardní funkce, přehlednou administraci, důkladnou optimalizaci pro vyhledávače a další podstatné výhody. Mimo jiné i to, že funguje na bázi pronájmu. Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.majorshop.cz, kde najdete další informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *