Hledáte levný a zároveň špičkový webhosting? Vsaďte na Wedos NoLimit!

Pomineme-li free platformy, v rámci kterých lze využívat doménu a webhosting zdarma, pak je jedinou možností, jak provozovat webové stránky (ať už jde o jednoduchou prezentaci, e-shop nebo cokoliv jiného), registrace vlastní domény a pronájem webhostingu. Dnes jsme se zaměřili na populární službu, kterou poskytuje společnost Wedos Internet a.s. Webhosting nese název „NoLimit“ a nabízí spoustu muziky za (velmi) málo peněz.

Kdo je Wedos Internet a.s.?

Společnost Wedos Internet a.s. je matador, který má s webhostingem letité zkušenosti (přesněji více než 15 let). Jde o největší webhostingovou firmu v ČR, která disponuje jedním z nejmodernějších datacenter. Wedos stojí za spoustou úspěšných internetových projektů a webhosting provozuje již od dob, kdy byl internet v ČR na samotném počátku.

Tip: Hledáte spíše zahraniční webhosting?

Jaký je webhosting bez limitů?

Webhosting NoLimit stojí jen 25 Kč (bez DPH) měsíčně. Lze vůbec za tak nízkou cenu očekávat slušné parametry a nadstandardní služby? U konkurence těžko, ale Wedos je onou pomyslnou výjimkou, která tvoří pravidlo.

NoLimit je profesionální webhosting se vším všudy a není divu, že v letech 2011 až 2013 byl nejprodávanějším českým hostingem vůbec. Nabízí vysoký výkon, stabilitu a kvalitu za pár korun.

Co se týče parametrů, můžete se těšit na neomezený diskový prostor, neomezené množství přenesených dat, neomezený počet databází (MySQL 5.5), neomezený počet e-mailových schránek, neomezený počet subdomén, neomezený počet FPT účtů a obrovské množství užitečných služeb. Samozřejmostí je i antivir, antispam, podpora hezkých URL, nastavení chybových stránek a hlášek a podpora oblíbených aplikací (WordPress, Drupal, Joomla a další).

Tip: Zajímá vás, kdy se naopak vyplatí zahraniční webhosting?

Pro jaké projekty je NoLimit vhodný?

Webhosting NoLimit je ideální pro menší i větší projekty s očekávanou vysokou návštěvností. Garance dostupnosti je 99,99 % a výpadky jsou minimální. Pokud vám varianta NoLimit nesedne, žádné obavy. Wedos vám, v případě výpovědi do 7 dní, vrátí peníze zpět.

Tip: Zde najdete další informace, jak vybrat webhosting.

1 Komentář

  1. Markéta

    Já bych to s tou chválou nepřehánělo. Wedos je sice nejlevnější, ale rozhodně ne nejkvalitnější. Znám lepší, resp. spolehlivější webhostingy (byť ne nejlevnější) – váš hosting, onebit (ten si můžete vyzkoušet na dva měsíce zdarma), gigaserver atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *