Ekologický, stylový a levný. Takový je obal na tablet z lepenky!

Máte tablet nebo si ho hodláte v nejbližší době pořídit? V tom případě nezapomeňte ani na obal, který vašeho věrného druha spolehlivě ochrání před poškrábáním nebo totální destrukcí zapříčiněné náhodným pádem. Mít tablet bez obalu, to je skoro jako řídit auto bez povinného ručení…

Bez obalu vám tablet příliš dlouho nevydrží

Tablety byly předurčeny k pohodlnému přenášení a jakmile si na ten svůj zvyknete, nedáte ho z ruky. Vaše prsty se na displej přilepí jako vosa na bonbón a okolí si o vás bude myslet, že jste se dočista zbláznili (nepočítáme ostatní hrdé majitele tabletů). A čím častěji ho budete přenášet, tím bude pravděpodobnost pádu vyšší. Kvůli častému pokládání může velmi rychle utrpět i displej.

Nabídka obalů na tablety je neskutečně pestrá, ale pokud preferujete jednoduché, efektivní, nápadité a v neposlední řadě velmi levné řešení, pravděpodobně sáhnete po horké novince, kterou nedávno představila společnost Kazeto – tradiční výrobce produktů z lepenky.

Proč si pořídit obal z lepenky?

V čem jsou obaly na tablety z lepenky lepší než ostatní? Vyrábí se z kvalitní lepenky ze 100 % recyklovatelného materiálu, jsou lehké a praktické. Konstrukce je jednoduchá a přímočará, ale přesto originální. K mání je široké spektrum rozličných designových provedení, ale také varianta bez potisku. Tu si můžete přizpůsobit k obrazu svému dle libosti.

Kazeto nabízí lepenkové obaly na tablety ve všech obvyklých velikostech, tedy pro sedmi, osmi, devíti a desetipalcové varianty.
Nám se alternativa v lepenkovém provedení líbí. Proč utrácet za obal, který není šetrný k přírodě, když můžete zvolit neméně stylovou a zároveň ekologickou ochranu? Tohle se designérům ze společnosti Kazeto povedlo na výbornou!

obal lepenka

tablet obal lepenka

tablet z lepenky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *