Chcete pracovat online odkudkoliv? Díky hostované službě iPodnik můžete

Pro některé firmy je jistě lepším řešením vlastní firemní IT infrastruktura. V praxi se však jedná o špičku ledovce – drtivá většina podnikatelů preferuje časově i cenově dostupnější variantu. Také ji hledáte? Vyzkoušejte kancelář v cloudu iPodnik a okamžitě díky ní snižte náklady. Proč si podnikání komplikovat, když může být tak snadné?

Budování vlastní IT infrastruktury se nese v duchu hledání a nákupu vhodného hardwaru (o který se následně musíte starat), výběru softwarových aplikací a mnoha dalších prvků. Můžete na to vyzrát pomocí vlastního IT oddělení, případně služby outsourcovat – ale vyplatí se vám to? Malý podnikatel nemá na rozhazování, a navíc chce čas zužitkovat co nejefektivněji, tedy péči o klienty.

Proč mít kancelář v cloudu?

Chcete-li své projekty řešit odkudkoliv – z kanceláře, pohodlí domova či pláže na druhé straně světa, pak jste vhodným adeptem na využívání služby iPodnik. Umožní vám plynulou komunikaci s kolegy a zaměstnanci bez ohledu na místo, kde se právě nacházíte. To vše při zachování výhod jedné sítě: několik lidí může v rámci několika uživatelských účtů pracovat s jednou verzí dat současně.

Jednoduché a bezpečné účetnictví

Služba iPodnik vám umožní řešit daňové účetnictví online prostřednictvím ekonomického systému Pohoda. Samozřejmě se přizpůsobí požadavkům vaší firmy, takže se nebudete muset zdržovat nastavováním systému, aktualizaci a zálohováním.

Praktická služba exchange online

Když má podnik standardní IT infrastrukturu, zaměstnanci obvykle dostávají vlastní účty pro Microsoft Office. Každá další licence však znamená výdaje navíc. Tomu může být konec díky službě exchange online, v rámci které se mohou kolegové přihlásit do systému a pracovat na stejném dokumentu.

Pro koho je služba určena?

Zjednodušeně lze říct, že je služba iPodnik vhodná téměř pro každého bez ohledu na složitost IT a účetnictví. K typickým uživatelům patří:

OSVČ a freelanceři

Jednoduché daňové účetnictví online je jen jednou z mnoha výhod, které iPodnik nabízí živnostníkům a lidem pracujícím „na volné voze“. Tento typ uživatelů jistě ocení podporu osobní produktivity prostřednictvím kalendáře v chytrém telefonu.

Start-upy a menší firmy

Pro tzv. start-upy, tedy začínající firmy, je iPodnik dobrou volbou, protože jim šetří výdaje a šetří čas, který by jim zabrala komunikace s poskytovateli jednotlivých IT služeb. Zároveň s nimi dokáže průběžně růst. To samé platí také pro menší společnosti.

Středně velké společnosti

V podstatě každá zdravá firma dojde do bodu, kdy se rozroste. V takové chvíli se logicky poohlíží po novém a lepším řešení pro IT. Kancelář v cloudu je však připravena i na společnosti o více zaměstnancích a klientech.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že o služba iPodnik získala prestižní ocenění v soutěži WebTop100 za nejlepší web v oblasti IT. Více se dozvíte na ipodnik.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *