Když chcete kvalitní herní počítač

Jste vášnivým hráčem počítačových her? Rádi byste vyzkoušeli i moderní náročné hry, které ale váš počítač už nezvládá? Pak bude váš přístroj potřebovat pár vylepšení. Pokud se v počítačovém hardwaru sami orientujete, víte jistě dobře, kde má váš počítač slabiny. Ne vždy se ale vyplatí investovat do jednotlivých komponent. Chcete si nechat poradit? Potom navštivte internetový obchod Herni-pc-sestavy.cz, kde naleznete spoustu variant herních PC pro různě náročné uživatele.

Rozhodujte se podle náročnosti her

Nejnižším základem pro nenáročné hráče, kteří se soustředí především na starší hry a hrají hodně onlajnovky, jsou určeny PC sestavy Wildcat. Sestava obsahuje pouze integrované grafické jádro v procesoru, takže pro graficky náročné hry je třeba dokoupit externí grafickou kartu nebo vsadit na kvalitnější PC sestavu. Pro náročnější moderní hry často uživatelům dostačují PC sestavy Bobcat, které představují v nižším rozpočtu velmi solidní výkon a umožňují v nižším nastavení hrát i náročnější moderní hry.

Hráčům současných her doporučujeme herní sestavy Falcon, které zvládají i vyšší nastavení her, pouze u nejnáročnějších současných her může docházet k tomu, že obraz nebude tak plynulý. Mezi velmi kvalitní PC sestavy, které jsou určeny pro hraní těch nejnáročnějších současných her, patří sestavy Leopard. Ty disponují již tak vyspělými komponenty, že poskytují komfortní hraní i těch nejnáročnějších moderních her bez sekání obrazu a to i v maximálním nastavení.

Myslete dopředu…

Pro ty, kteří chtějí mít rezervu do budoucna, jsou vytvořeny na míru PC sestavy Wolf. Jejich výkon je natolik velký, že by měl vystačit při současném vývoji PC her na několik let pro kvalitní hraní. Tyto sestavy obsahují SSD disky, výkonné procesory a velkokapacitní RAM.

Ovšem pro ty nejnáročnější jsou tu herní sestavy Panther Zombie Machine, které patří k absolutní špičce, co se týká výkonnosti herních PC. Vyberte si i vy ze široké nabídky herních PC sestav podle vašich priorit a potřeb. Profesionálně sestavené herní PC vám poskytnou komfortní a zábavné hraní bez komplikací.

1 Komentář

 1. Veronika Šebestová

  Dobrý den,

  Chtěla bych Vás požádat, zda byste nám na sebe neposlali kontakt, kam bychom mohli zasílat tiskové zprávy. Spravujeme komunikaci několika technologických klientů a rádi bychom Vás zařadili do našeho medialistu.

  Děkuji a přeji hezký den,

  Veronika Šebestová
  Bison & Rose

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *