Čas na stylové oblečení je právě teď. Je libo mikiny z her a internetu?

Proseděli jste celé léto u počítače? V tom případě odhrňte rolety a pokochejte se pohledem na podzimní krajinu. Tak impozantní panoráma jako ve světě Falloutu nebo StarCraftu to sice není, ale aspoň si uvědomíte, že je ten správný čas na nákup teplejšího oblečení. A když už jsme zmínili dvě legendární gamesky, není důvod je nemít na mikině. Znáte snad lepší svršek, ve kterém čas od času vyrazíte ven za proviantem? Vymeťte pavučiny z šatníku a udělejte si trochu místa. Objevili jsme pro vás stylové mikiny z her a internetu!

Na mikiny z her a internetu nenarazíte na každém rohu – a pokud ano, většinou nejde o originální a zároveň kvalitní kousky. Zapomeňte však na vše, co jste doposud viděli a vydejte se s námi na virtuální nákupy na Hoodie.cz. Známý prodejce nabízí vskutku široké spektrum mikin a triček s unikátními motivy na téma počítačových her, ale také seriálů, filmů a vtípků.

Začněme u digitální zábavy. Patříte-li mezi skalní fanoušky Minecraftu, udělejte si radost mikinou s logem krumpáče a nápisem „Just dig it“ nebo „One more block“. Anebo raději paříte first person akce? V tom případě neodoláte hoodie s logem legendární gamesy Half-Life. A to se raději nezmiňujeme, že v e-shopu narazíte i na mikiny s fallouťáckým Pip-boyem. Co takhle menší reklama na Nuka Colu s vtipným dodatkem „now with added Radiation“ nebo „Join the Vaul-tec“? Kdo ví, třeba se vám tyhle hadříky budou jednou hodit v post apokalytickém světě.

Ale teď vážně. V nabídce nechybí ani mikiny s potiskem ze Star Wars, StarCraft, Mortal Kombat a několika dalších počítačových her. Co se seriálové a filmové tématiky týče, jistě nepohrdnete oblečením na téma Pulp Fiction, Walking Dead, Night Watch nebo How I Met Your Mother. A co je nejlepší? Až do vyprodání skladových zásob platí akce 3+1 zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *