Belenty – luxusní pouzdra na smartphony a tablety

Udělali jste si radost novým smartphonem nebo tabletem, který rozhodě nepatří mezi low-endové modely? Jinými slovy – rozbili jste prasátko a investovali nemalou částku do hračky, od které očekáváte perfektní výkon a nemáte v plánu ji v brzké době vyměnit za jinou? Tak proč ji s sebou nosíte jen tak „na Adama“? Stačí docela málo a váš miláček doplatí na zemskou přitažlivost. Výměna skla nebo rovnou celého displeje vás vyjde na mnohonásobně vyšší částku, než pouzdro…

V případě chytrých telefonů a tabletů jsou pády na denním pořádku. A to, že iPhone nevydrží tolik, co legendární držák Nokia 3310, vám zřejmě došlo. Ale nejde jen o destruktivní následky pádu na podlahu nebo chodník, „neoblečené“ mobilní telefony a tablety se velmi rychle odřou i kvůli neustálému pokládání na stůl a jiné povrchy. Chcete-li, aby drahé zařízení vypadalo stále jako nové, spojte příjemné s užitečným a pořiďte si obal belenty.

Nejsme patrioti, ale zjištění, že se obaly na tablety a telefony značky belenty vyrábí v České republice, nás potěšilo. Jde o prudce stylová ručně vyráběná pouzdra, jejichž design byl vyveden do posledního detailu. Zkrátka a dobře pouzdra pro náročné milovníky luxusních doplňků, kteří se s obyčejným obalem nespokojí.

Belenty disponuje vlastním designovým centrem v Ženevě a právě zde vznikají originální návrhy, které se pak ručně vyrábí u nás. A to z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů a exkluzivní italské kůže. Výrobce je o kvalitě pouzder natolik přesvědčen, že na ně dává pětiletou záruku. To nezní špatně, co vy na to?

Luxusní pouzdro na iphone 5

Luxusní pouzdro na iphone 5

A pro která konkrétní zařízení jsou luxusní pouzdra na telefony a tablety k mání? Na své si přijdou jablíčkáři, tedy majitelé iPhonů 4. a 5. generace či iPadu (také ve verzích mini a Air). Belenty ale nezapomíná ani na značky jako HTC (One, One X, One SV, Windows Phone 8x), Sony Xperia (Z, V, T, S, P) a Samsung (Galaxy S3 a S3, včetně modelů mini, Galaxy Tab 2 a 3 + Aktiv TAB). Už výčet zařízení, pro která belenty vyrábí slušivé oblečky, jasně naznačuje, že cílí na střední a vyšší třídu.

Ale dost řečí, pokochejte se pohledem na úžasné obaly belenty a udělejte si názor sami. Vsadíme se, že jim podlehnete, stejně jako my…

Luxusní obal na tablet

Luxusní obal na tablet od belenty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *