AION free to play a další hry, které si nesmíte nechat ujít

Nemáte co na práci a jen tak bezradně kroužíte kurzorem po ploše. Vyplňte čas prokrastinace nejlepšími free to play hrami, které jsou momentálně na síti k mání. Proč platit za kvalitní onlinovky, když si je můžete zahrát zcela zdarma? Nicméně nepochybujeme, že vás lákavé bonusy nechají chladnými a nějaké to euro investujete 🙂 Jdeme na věc!

AION

Fantasy žánr je v segmentu free to play onlinovek neskutečně populární a AION budiž příkladem. Vynikající grafika, perfektní hratelnost a dechberoucí příběh – i tak lze definovat MMORPG AION, ve které se přikloníte k jedné ze dvou volitelných ras, vyberete si povolání, navrhnete unikátního hrdinu (modifikace je mimochodem jedna z nejzábavnějších věcí) a vydáte se na průzkum některého ze třiceti podzemních světů. O návykovost se stará také crafting – velmi zábavný systém tvorby předmětů.

4STORY

4Story je další fantasy MMORPG, které musíte alespoň vyzkoušet. Hra je graficky ne nepodobná slavnějšímu World of Warcraft, ale přesto diametrálně odlišná. Její tvůrci se postarali o slušnou dějovou linku, spoustu unikátních úkolů a přehledný bojový systém. Říši Iberia si zamilujete a to bez ohledu na to, jestli se přidáte k lidem, vílám nebo jakýmsi kočkolidem. Každé povolání vnáší do hry úplně jinou atmosféru a doporučujeme, abyste si postupně zkusili všechny varianty (válečník, kněz, lučišník, mág, zaklínač a stínový běžec).

Shakes a Fidget

Trojici fantasy her nesmí zakončit žádný jiný titul než Shakes a Fidget. Pokud jste s velmi povedenou onlinovkou, která vznikla na základě komiksové parodie World of Warcraft, neměli tu čest, zřejmě jste toho na internetu moc nenahráli. Bez urážky 🙂 A přestože Shakes a Fidget nenabízí epické bitvy, královsky se u ní pobavíte. V cechu se můžete sdružovat s dalšími hráči a plánovat své další kroky. Budete zabíjet příšery, vylepšovat výzbroj a prohánět se po přitažlivém světě, kterému komiksová podoba propůjčuje osobité kouzlo. Mezi nejzajímavější části patří Shakes a Fidget podzemí.

Top Eleven Football manager

Na samotný závěr jsme si nechali propracovaný online fotbalový manažer Top Eleven Football Manager. Až vás svět pitoreskních kreatur, démonů a dalších nadpřirozených stvoření omrzí, vžijte se do role šéfe klubu a dotáhněte to se svou jedenáctkou až do finále. Přestože jde o free to play manažer, nechybí v něm nic, na co jste zvyklí z klasických titulů. Top Eleven navíc není tak časově náročný a můžete ho brát jako oddechovku, která vám vydrží na velmi dlouhou dobu. Čas od času zkontrolujete statistiky, nastavíte další kroky a vrátíte se k práci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *