Nehledejte vrták, ale díru… A budete úspěšní!

Toužíte po úspěšném podnikání, ale stále se vám nedaří najít ten správný vrták, kterým byste se dostali pod kůži klientům? Možná na to jdete špatně. Přestaňte hledat vrták a raději najděte díru. Tímto mottem se řídí strategická reklamní agentura Kolovrátok, která se na trhu pohybuje od roku 1996. Vybrali jsme si ji záměrně, protože v referencích narazíte na samá zvučná jména. Nebo si snad myslíte, že by společnosti jako Volkswagen, oriflame, Panasonic, Renault. T-mobile nebo Hypernova (a téměř 200 dalších) důvěřovaly amatérům?

Kolovratok s.r.o. ale nenabízí služby jen pro giganty. V podstatě je úplně jedno, jestli máte jednoproduktový e-shop s Lenovo IdeaPad nebo aspirujete na jedničku v online prodeji elektroniky. Zkrátka a dobře, Kolovratok nabízí služby každému, kdo se chce zvednout z průměru a prorazit. A s čím vám tedy může pomoct?

Kolovratok.sk pro vás připraví komplexní marketingovou a obchodní strategii, která spočívá v analýze klientů, konkurence, vnímání vaší značky spotřebiteli, vyhodnocení marketingových a komunikačních kanálů a nástrojů, ale také v cenové analýze a dalších nezbytných krocích.

Následuje realizace marketingové kampaně a v případě potřeby také zbrusu nové firemní identity nebo webu. A protože Kolovratok nabízí „vše pod jednou střechou“, můžete využít také služby fotostudia.

Spolupráce s odborníky, kteří poskytují kompletní služby od A do Z, se vyplatí hned z několika důvodů. Nebudete muset zdlouhavě shánět specialisty na jednotlivé fáze kampaně a navíc předejdete riziku, že jejich práce nebude konzistentní.

Jediné, s tím vám machři z kolovrátku nepomohou, je nákup vybavení do kanceláře 🙂 Po tom se budete muset poohlédnout sami a v každém případě se připravte na to, že díky propracované marketingové kampani nebudete stíhat tisknout faktury pro nové klienty. V rámci optimalizace nákladů vám přijdou vhod levné ORINK tonery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *