Banan.cz nabízí kvalitní a přesto levný webhosting. A navrch webovky zdarma!

Chystáte se spustit své první webové stránky, nebo už je máte, ale nejste spokojeni se stávajícím webhostingem? Pak na nic nečekejte a migrujte jinam. V současné době je na trhu spousta velmi kvalitních služeb za super cenu. Mezi absolutní špičku patří také ostravská firma banan s.r.o., která funguje již od roku 2004. Nabízí široké spektrum služeb a mimo jiné také webové stránky zdarma. Zajímají vás podrobnosti?

Spolehlivý hosting od 39 Kč / měsíc? Doporučuje ho i časopis CHIP

Nezáleží na tom, zda potřebujete webhosting pro obyčejnou statickou prezentaci, dynamický web nebo e-shop. Banán.cz nabízí bezkonkurenční poměr ceny a kvality a za základní tarif „STANDARD“ zaplatíte jen 39 Kč / měsíc (v případě objednávky na 10 let). Za pár korun získáte:

  • datový limit pro data 20 Gb
  • datový limit pro e-maily 5 Gb
  • pravidelné zálohy
  • služby elektronické pošty
  • NONSTOP technická podpora

Hosting byl vyhodnocen známým časopisem CHIP jako nejvýhodnější.

Pokud vám datový limit nestačí a potřebujete více dostupné paměti pro PHP skripty a celkově lepší parametry, zvolte tarif „VIP“ nebo „SEO hosting“. V rámci SEO hostingu se vašemu webu dostane péče od zkušených techniků, kteří se postarají o optimalizaci pro vyhledávače. Dražší webhostingové tarify uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, kteří vyžadují nekompromisní výkon.

Jak vypadají webové stránky zdarma?

Zmínili jsme, že Banán.cz svým zákazníkům přidá navrch také webové stránky zdarma. Jde o přehledný CMS (tedy web s vlastní administrací) a vy si jen vyberete některý z předpřipravených designů (dostanete na výběr ze 700 šablon!) a vložíte své texty. Práce v administračním rozhraní je stejně jednoduchá jako tvorba textu ve Wordu.

Podrobné informace o webhostingových a souvisejících službách najdete na www.banan.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *