3 onlinovky, které vám zpříjemní ospalé nedělní odpoledne!

U onlinovek se člověk nikdy nenudí. Našli jsme pro vás několik povedených kousků, které rozhodně stojí za to!

Counter Strike De Untecs

Nenechte se zmást názvem. Jedná se totiž o klasickou střelnici, kde musíte trefovat co nejrychleji a nepřesněji vše, co se pohne. Na výběr jsou dvě mapy. Hra běží na pěkné grafice, která je doplněná o realistické zvuky výstřelů. Protivníci vám ale nedají nic zadarmo, takže mějte oči otevřené. V Counter Strike De Untecs si skvěle procvičíte své reakce!

Swords and Sandals 2

Tato akční tahovka patří mezi to nejlepší, co si můžete v prohlížeči zahrát. Vtělíte se do kůže gladiátora, který bude mít za úkol sesadit z trůnu císaře a porazit obrovské množství nepřátel. Boje jsou v tahovém režimu, čili jednou jste na tahu vy, pak soupeř. S přibývajícím počtem zkušenostních bodů a peněz si můžete svého hrdinu vylepšit o potřebné atributy – na výběr máte sílu, vitalitu, obratnost, počet many atd. Peníze můžete využít také na nejrůznější zbraně a brnění, které mimo jiné čerpá nejen z antiky. První turnaje jsou krátké, avšak ke konci potkáte v jednom souboji třeba i dvacet lačnících bojovníků. Závěr každého turnaje probíhá s nadefinovaným bossem. Ostatní jsou poskládání náhodně. Hře přidává velmi povedená kreslená grafika a skvělý hudební doprovod. Sword and Sandals 2 vás zabaví na dlouhé hodiny, takže se hře věnujte nějaký ten čas. Určitě stojí za to.

The Simpsons Happy Hour

Slavný americký animovaný seriál se zase jednou dočkal menšího herního zpracování. Budete ovládat Barta, který za pomoci skateboardu musí sebrat co možná nejvíce drinků, které barman Vočko rozhazuje před svou tavernou. Do cesty se vám staví banánové slupky a nešikovní občané Springfieldu. Ulička je poměrně úzká, takže vám brzy začne být pořádné horko. Jedině správným manévrováním můžete nastřádat velký počet bodů. Tak hurá do toho, The Simpons Happy Hour vám poskytne zábavu na celé odpoledne!

Tyto a další povedené onlinovky najdete na super-hry.com!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *