Se správným software vytvoříte úplně všechno

Doby, kdy konstruktéry a techniky limitoval software, jsou nenávratně pryč. Díky profesionálnímu řešení společnosti 3E PRAHA ENGINERING a.s., systému SolidWorks, je možné i to, co bylo ještě nedávno nemožné. Ale vše pěkně popořádku. Akciová společnost 3E PRAHA ENGINERING funguje od roku 1990 a v počátku se zabývala distribucí software. V dalších letech začala nabízet převážně CAD/CAM/PDM systémy a související aplikovaný support z oblastí technologické přípravy výroby a konstrukčních prací. Momentálně patří mezi největší dodavatele a to nejen u nás, ale i na Slovensku.

Solidní práce

Vraťme se však k samotnému SolidWorks. Program plně podporuje konstrukční proces a to od úvodního koncepčního návrhu až po tvorbu výrobní dokumentace. Obrovskou výhodou je user-friendly a logicky uspořádané uživatelské rozhraní, na které zákazníci nedají dopustit. Všechny důležité funkce jsou přesně tam, kde mají být, což výrazně přispívá ke zvýšení produktivity a lepším výsledkům. Ať už je vašim cílem součástka netradičního tvaru, potrubí, kabeláž nebo rozsáhlá pohyblivá soustava, vždy se budete moct plně soustředit pouze na práci samotnou a ne na složitosti využívaného software. SolidWorks však není jediný konstrukční CAD systém, který 3E PRAHA ENGINERING nabízí. Za zmínku stojí i univerzální modelovací systém KeyCreator, který umožňuje nejen zpracování zcela nových zadání, ale i načtení, opravu a export již vytvořených dat.

A co dál?

Nabídka software se neomezuje pouze na konstrukční CAD. V portfoliu 3E PRAHA ENGINERING najdete také software pro obrábění CAM (HSMWorks, SurfCam), analýzu a simulaci (SolidWorks Simulation a SW Flow Simulation), architekturu a stavebnictví (SketchUp, DataCAD, Arcon, Artlantis), zobrazování CAD dat (SpinFire), správu dokumentace (SolidWorks Enterprise), technickou ilustraci (3DVia Composer) a kontrolu a měření CMM (Pas CMM). Ve všech případech se jedná o perfektní profesionální řešení, které vám usnadní spoustu práce. Více informací najdete na 3epraha.cz.

Foto: sxc.hu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *