Xeevio – online aplikace, díky které naplánujete třídní sraz nebo akci mnohem rychleji

Každý, kdo někdy pořádal třídní sraz nebo jinou akci, na které se mělo sejít více lidí, moc dobře ví, že největší problém představuje sjednocení termínu. Ten může tehdy a ta zase tehdy. A je jen na vás, jestli návrhy sjednotíte a stanovíte datum, které vyhovuje všem. Anebo alespoň většině. Připravte se proto na to, že vám plánování zabere spoustu času a pravděpodobně i nervů, ledaže… byste využili šikovnou online aplikaci, která vám umožní rozeslat pozvánky s hlasováním.

Co Xeevio umí?

Xeevio je skutečně šikovný pomocník, který vám ušetří spoustu času. Stačí zadat e-mailové adresy (adresátům se nezobrazí, takže můžete zkopírovat celý seznam) a nastavit volbu několika termínů. Účastníci pak zvolí datum, které jim nejvíce vyhovuje a vy můžete průběžně sledovat, jak se hlasování vyvíjí. Těm, kteří na anketu zapomenou, jednoduše zašlete upomínku a až hlasování skončí, zobrazí se vám výsledek. Aplikace pro online plánování srazů vám „vyplivne“ termín, který většina vyhodnotila jako nejvíce vyhovující.

Proč ztrácet čas obvoláváním všech lidí a kombinováním jejich návrhů na vhodný termín? Díky plánovači Xeevio je postavíte k hotovému, dáte jim vybrat ze dvou, tří nebo více termínů a nebudete se muset o nic víc starat. Respektive jen o místo konání a dostatek občerstvení. To za vás totiž plánovač srazů neudělá 🙂 Najdete ho na www.xeevio.cz.

Foto: sxc.hu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *