Trend jménem 3D měření. V čem je výhodné?

Zřejmě vás nepřekvapí, že v dnešní době nepřetržitého technického vývoje je neustálá inovace zařízení velmi důležitá. Jedině tak totiž majitelé společností udržují své podniky konkurenceschopné a zároveň díky moderním přístrojům utvrzují zákazníky v tom, že právě oni jsou jsou pro ně nejlepší volbou.

Nově vznikající přístroje navíc výrazně zjednodušují a také zkvalitňují práci. K zajímavým technickým vymoženostem patří například 3D měřicí přístroje, které využívá stále více firem. Nabízí je spousta dodavatelů, ale zdaleka ne všechny produkty přináší do běžného provozu očekávanou efektivitu. Jaké jsou výhody tohoto způsobu měření a na koho se obrátit?

Výhody spojené s 3D měřením

 

  • 3D měřící přístroje lze využít pro plastové i elektronické součástky – pracují s jakýmkoli materiálem,
  • měření je rychlé a přesné,
  • kvalitní přístroje jsou k dostání za dostupnou cenu.

Řešení pro všechny druhy materiálů

Zřejmě největší výhodou související s 3D měřením je jistě skutečnost, že tyto přístroje lze použít prakticky na všechny druhy materiálů. Nezáleží na tom, jak moc se daný materiál leskne nebo jakou má barvu. S plastovými i elektronickými součástkami si 3D skenery bez problémů poradí. Kontrola výrobku pak probíhá na nasnímaném obrazu, který je v mnoha ohledech velice vyspělý.

Jednoduchá práce s perfektním výsledkem

Práce s 3D měřícími přístroji není vůbec složitá – stačí se naučit základní postupy. Zároveň se můžete spolehnout, že vám 3D skener a manipulace s ním nezabere příliš mnoho času. Jedná se přece o pokrokovou technologii, což poznáte právě časovou úsporou. Optické měřící přístroje a manipulace s nimi je velice přesná, takže můžete počítat se zvýšením kvality výroby.

A jak je to s cenou? Příjemně vás překvapí. Ačkoli ve vás míra benefitů evokuje vysoké částky, ve skutečnosti jsou pořizovací ceny 3D měřicích přístrojů příznivé. Skvělou volbou je sortiment společnosti DEOM, která nabízí měřicí přístroje značky MICRO-VU. Bližší informace najdete na www.deom.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *