Toaletní taštička – obal s přidanou hodnotou

Hledáte způsob, jak lépe prodávat kosmetiku, drogérii nebo léčiva? Ne nadarmo se říká, že obal dělá zákaznický zážitek. A prémiový obal jej posouvá na další úroveň. Znamenitou volbou jsou toaletní a kosmetické taštičky, které si lze nechat vyrobit na zakázku. Na koho se však obrátit? Specialisty na daný sortiment najdete u renomovaného dodavatele Blue Arrow International.

Pokud nemáte ucelenou představu ohledně designu, nevadí. Vaše kosmetické či toaletní taštičky budou vždy autentické díky šikovnému vzorovacímu studiu. Navrhnou pro vás originální designové zpracování loga nebo reklamního motivu, připraví vizualizaci, a po schválení obdržíte předprodukční vzorek.

Výroba produktů probíhá z certifikovaných materiálů jako RPET, NYLON, POLYESTER, PVC a PP, a to v nepřeberném množství vazeb, gramáží a vzorů. Díky bedlivé kusové kontrole kvality jak při výrobě, tak i před odesláním zboží, jsou ceny diametrálně nižší než u lokální výroby. Produkce probíhá ve specializované továrně v Asii.

Kosmetické taštičky z materiálu RPET

Oblíbenou volbou zákazníků Blue Arrow Internatonal jsou kosmetické taštičky jsou vyrobené z certifikovaného RPET materiálu, který pochází z recyklovaných PET lahví. Díky imitaci povrchu běžných materiálů vypadají skvěle a zároveň šetří přírodu. Potvrzuje to unikátní certifikát s Transaction Certificate Number (CUC číslem), jenž dokazuje, že materiál použitý pro danou zakázku je opravdu RPET.

Jak na objednávku?

Pokud vás kosmetické a toaletní taštičky zaujaly, můžete si je objednat online na stránkách Bluearrow.cz. Minimální množství je 3000 kusů a cena závisí na rozměrech, typu potisku, objednaném množství a celkové pracnosti výroby (pohybuje se cca mezi 30-70 Kč). Dodavatel pro všechny produkty garantuje stoprocentní kvalitu a zdravotní nezávadnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *