Rychlý internet i televize se zpětným zhlédnutím, to je NEJ.CZ

Vzpomínáte si na doby, kdy jste museli čekat několik minut, než se vám načte jedna stránka na internetu? V posledních dvaceti letech se však internet výrazně zrychlil. Pokud ještě máte nějaké staré připojení, které vám navíc každou chvíli padá, je čas na změnu. V následujících řádcích vám představíme poskytovatele, jenž vám garantuje vysokou rychlost, ale i kvalitní služby.

Co si představíte, když se řekne rychlý internet? Je to pro vás 10 Mb/s, 100 Mb/s, nebo 1 000 Mb/s? Pokud se obrátíte na společnost NEJ.CZ, dostanete internet o rychlosti až 1 000 Mb/s po optické síti.

Nezáleží na počtu připojených uživatelů

V podstatě nezáleží na tom, jestli jsou k internetu připojeni dva lidé, nebo jich je dvacet, protože se kvalita nesnižuje. Poskytovatelé Wi-Fi řešení se danou problematikou usilovně zabývají a snaží se technologii vylepšit, optická síť je v tomto směru o několik kroků napřed.

Samozřejmě se občas stane, že se objeví nějaká závada, nicméně poskytovatel NEJ.CZ se ji snaží okamžitě řešit. Pokrývá na sto obcí po celé České republice a navíc vás potěší atraktivní cenovou politikou.

Pořiďte si i internetovou televizi

Sjednat si můžete rovnou balíček, jenž obsahuje i internetovou televizi. Neřešíte přechody na DVB-T2, protože televize funguje skrze internetové připojení. Sami si vyberete programy, na něž se nejčastěji díváte. Využijete spoustu chytrých funkcí, jako jsou pozastavení pořadu, opětovné spuštění, přetáčení či zpětné zhlédnutí.

Internetovou televizi si můžete v rámci jednoho balíčku dát až na čtyři zařízení, tedy na televizor, počítač, tablet i telefon. V nabídce máte na 200 programů, mezi nimiž najdete jak HD programy, tak i lokální informační stanice.

Podívejte se tedy na pestrou nabídku balíčků na https://www.nej.cz. Určitě najdete řešení, které vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *