Proč si KONEČNĚ pořídit bezdrátová sluchátka?

Podobnou situací si prošel téměř každý. Počasí přálo pohodovému běhání, a tak jste z šuplíku vytáhli sluchátka – s tím, že si při sportování poslechnete oblíbenou motivační muziku. Ale co čert nechtěl, dráty byly zapletené jako klubko bavlny. Pravděpodobně jste v danou chvíli zatoužili po bezdrátových sluchátkách, nicméně nakonec jste od nákupu upustili, protože jste měli na práci jiné věci. Podle nás je na čase, abyste se k myšlence na „bezdráťáky“ vrátili. Důvodů, proč si je pořídit, se najde víc než dost.

Jsou uzpůsobeny aktivnímu životnímu stylu

I když se dráty podaří rozplést, stále s nimi zápasíte. Jejich přítomnost je obtěžující sama o sobě, a to bez ohledu na to, jestli jsou právě zamotané, či nikoliv. Bezdrátová sluchátka jsou jako spása pro každého uživatele, který holduje aktivnímu životnímu stylu – a chce během každodenních činnost bezstarostně poslouchat hudbu, podcasty nebo jiný druh audiozábavy. Bez všudypřítomných drátů to jde mnohem lépe.

Kvalita zvuku je špičková

Před pár lety byla drátová sluchátka jasnou volbou, co se týče kvality zvuku. Situace se však dramaticky změnila a pro mnoho výrobců jsou nyní prioritou bezdrátové modely. Perfektním příkladem jsou bezdrátová sluchátka Apple AirPods, jejichž zvuk je prvotřídní.

Baterie má dostatečnou kapacitu.

Máte obavy z toho, že se vám budou bezdrátová sluchátka často vybíjet? Opět jde o neopodstatněný strach, protože v provozu vydrží spoustu hodin. Zmínění AirPody se chlubí až 5 hodinami poslechu a 3 hodinami hovoru. Nabíjení probíhá ve speciálním pouzdře, kam se sluchátka vloží a v momentě plného nabití oznámí aktuální stav zelená kontrolka. A pozor – AirPody 2. generace potřebují pouze 15 minut k tomu, aby se nabily na 3 hodiny poslechu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *