Porouchaný notebook nevyhazujte!

Počítače se staly nezbytnou součástí našich domovů a kanceláří a mnoho z nás si bez nich nedokáže představit život. Když fungují, funguje i celá domácnost, ale sotva se objeví sebemenší problém, jsme jako na jehlách. Nebudeme však moralizovat nad tím, jak jsme si odvykli dělat triviální činnosti a že počítače používáme téměř ke všemu. Proč se taky bránit něčemu, co nám ušetří spoustu času a námahy. Raději vám poradíme, co s nefunkčním počítačem.

Patříte-li mezi uživatele, kteří se v útrobách svého počítače příliš nevyznají, obraťte se na notebook servis, který provozuje společnost ABAX servisní centrum s.r.o. Ta se svou činností zabývá již od roku 1995 a disponuje nejmodernější technologií pro diagnostiku i výměnu jednotlivých komponentů. Nezáleží na tom, odkud jste, ABAX zajišťuje odvoz i dovoz zakázek po celé České republice a neúčtuje si cenu za zjištění závady a neúspěšnou opravu. Mnohem nižší je i celková cena opravy. ABAX se totiž, na rozdíl od většiny autorizovaných servisů, zabývá také opravami základní desky a neřeší závadu drahou výměnou. Významnou část zákazníků proto tvoří i majitelů notebooků značky Asus, který se v ČR dlouhodobě těší druhé příčce v žebříčku prodeje. Dříve, než se rozhodnete navštívit autorizovaný servis Asus proto zvažte, zda by nebylo lepší svěřit zařízení někomu, kdo se o něj postará na stejné úrovni a navíc výrazně levněji.

Další výhodou je fakt, že objednávku opravy provedete z pohodlí domova. Svůj porouchaný notebook nemusíte nikam vozit a zbytečně ztrácet čas. Více než 60 % oprav je vyřízeno již do 1 týdne a míra reklamací nepřesahuje 10 %. Průběh zakázky lze navíc sledovat on-line.

Máte-li s opravami zkušenosti a disponujete-li patřičným vybavením, využijte e-shop s náhradními díly a opravte si počítač svépomocí. V e-shopu seženete komponenty pro notebooky téměř všech značek.

ABAX, to je servis notebooku Acer, Asus, Dell, Fujitsu, Gateway, Hitachi, Compaq, Lenovo, MSi, Packard Bell, Sony a Toshiba! Více informací na abax.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *