Nový toner je drahý toner. Zkuste repasované

Máte doma nenasytnou tiskárnu? S tímto pocitem žije každý, kdo neustále nakupuje nové a nové tonery do tiskárny. Pojďte se chovat ekonomicky a současně ekologicky. Vsaďte na repasované tonery i cartridge.

Chtějí po vás doma děti neustále nové cartridge do tiskárny? To stejné po vás vyžadují v práci zaměstnanci? Máte pocit, že jste do své tiskárny dávali nové tonery předevčírem, a už jsou zase prázdné? Je čas začít nákup tonerů řešit jinak.

Výrobci tiskáren už dávno nevydělávají na těchto zařízeních

Mnohdy vyjde samotná tiskárna levněji než velká sada náhradních tonerů. I nákup nové tiskárny s tonery je obvykle levnější a za nákup samotných tonerů utratíme více. Je jasné, že to, na čem se výrobci tiskáren snaží vydělat, je spotřební materiál, tedy tonery. Naštěstí řešení, jak ušetřit, existuje.

Přestaňte kupovat prodražené originální náplně do tiskáren a vsaďte na repasované tonery

I když výrobci občas straší používáním neoriginálních náplní, ty, jež pochází z prověřeného zdroje, vám s tiskárnou žádnou neplechu neudělají. Používat lze repasované tonery, ale též neznačkové cartridge. Dokážete tak ušetřit obrovské množství prostředků. Pokud sázíte na kvalitní repasované tonery, současně pomáháte recyklovat, a tak i šetříte životní prostředí. Nemluvě o šetření vlastní peněženky.

Na renovované i alternativní tonery se specializuje firma TONERA

TONERA nabízí samozřejmě rovněž tonery originální. V nabídce najdete taktéž plnicí soupravy, takže ti malinko zručnější si mohou starou náplň doma opětovně naplnit svépomocí.

Společnost TONERA se specializuje na laserové tiskárny Samsung, Canon, HP, OKI, Xerox, Epson a další. Z inkoustových pak především na HP, Canon, Epson a Brother. V e-shopu TONERA si snadno vyberete značku i typ tiskárny, a pak už jen barvu či velikost náplně. Online nákup v TONERA je velice výhodným. Navíc při větším nákupu nad 2000 Kč máte dopravu zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *