Lákají vás výherní automaty? Neriskujte a zahrajte si zdarma a bez registrace

Co dělá článek o výherních automatech v PC magazínu? Jednoduše proto, že se na těchto mašinkách odráží technologický pokrok a v neposlední řadě jsou nekonečným zdrojem zábavy. A ano, samozřejmě také utrpení a bolesti. My vás ale ke hraní hazardních her za peníze rozhodně nabádat nechceme – naopak hned v úvodu zdůrazňujeme, že může mít fatální dopad. Zaměřme se však na výherní automaty jako takové a nahlédněme spolu do jejich historie. Mimo to vám prozradíme, kde si můžete zahrát zdarma a bez rizika! A to zní dobře, nebo ne?

Fenomén se zrodil v San Francisku před více než 100 lety

Kde jinde začít, než u prvního výherního automatu? Ten zkonstruoval německý mechanik Charles Fey, který se ve svých 23 letech přestěhoval ke strýci do Spojených států. Ocelovou skříň, ve které se protáčely tři sloty s různými symboly, pojmenoval „Liberty Bell“ a nutno podotknout, že mu přinesla spoustu peněz. Netrvalo dlouho a otevřel si vlastní továrnu, kde mohl „slot machines“ vyrábět ve velkém.

O zdokonalení Feyova výherního automatu se zasloužil Herbert Mills, který sloty opatřil dalšími symboly. Navíc na torzo přidělal okénko, přes které mohli hráči sledovat, jak byla jejich výhra „těsná“. Millsovy zlepšováky automaty zpopularizovaly a napomohly k dalšímu rozšíření. Přesto byl hazard nelegální a oficiálně se mohlo hrát pouze o věcné ceny.

Co se týče dalšího vývoje, v roce 1931 došlo k legalizaci hazardu v Nevadě a vzniku kasín. V těch se hrály deskové hry a samozřejmě nemohly chybět ani automaty. Přesto o ně nebyl takový zájem, jako dnes, ale jen do doby, než společnost Bally v roce 1963 zkonstruovala první elektromechanický automat. Následovaly další vylepšení a nástup elektronických VLT automatů, které nabízí mnohem zábavnější hraní.

automaty

Dnes hrají prim internetová kasína

S rozmachem internetu začaly vznikat virtuální herny a přestože na ně sklaní příznivci klasických „kamenných“ kasín hledí tak trochu skrz prsty, pravdou je, že většina hráčské populace nedá na poklidnou hru v pohodlí domova dopustit. Stylová kasína v Las Vegas sice nabízí jen těžko popsatelnou atmosféru, nicméně doma na hráče nepůsobí spousta rušivých faktorů. V neposlední řadě si zahraje i výherní automaty, která v kasínu nejsou.

Zahrajte si výherní automaty zdarma a bez registrace

Jakkoliv se může princip automatových her jevit jako příliš jednoduchý a monotónní, opak je pravdou. Čekání na to, až se sloty zastaví, je velmi vzrušující a zábavné. A to i přesto, že zrovna nehrajete o peníze, ale jen tak pro radost.

Nechcete-li se registrovat v internetovém kasínu, vyberte si z bohaté nabídky kasínových her na www.automatyzdarma.eu. Autoři tématického portálu vyhledávají a testují automatové hry a vy si je můžete zdarma zahrát. Dokonce i z mobilu, třeba při polední pauze v práci nebo cestou v MHD.

K mání jsou „oldschoolové“ verze, ale také moderní sloty automaty zdarma. Můžete si vybrat dle svého vkusu a nálady, nebo vyzkoušet nejlépe hodnocené hry. A až vás protáčení slotů omrzí, přesedláte na stolní hry.

Nechybí ani praktické rady a tipy pro začínající hráče a v neposlední řadě také informace o promo akcích renomovaných kasín. Pokud se přece jen rozhodnete zkusit své štěstí za skutečné peníze, vyberte si kasíno, které vám poskytne největší vstupní bonus. Portál AutomatyZdarma.eu však hodnotí online kasína komplexně a v tabulce najdete také porovnání výherních poměrů, počtu her a speciálních nabídek.

Přesto vám doporučujeme, abyste s hraním hazardních her za peníze nezačínali. Ostatně proč taky, když si můžete zahrát zdarma a bez registrace?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *