Gravity Forms: Pokročilé formuláře ve WordPressu snadno a rychle

Hledáte způsob, jak v prostředí WordPressu tvořit pokročilé formuláře? Umožní vám to prémiový plugin Gravity Forms, a to v prostředí přehledného editoru přímo v administraci. Obejdete se tak bez znalosti programování a vždy dosáhnete perfektního výsledku.

Plugin Gravity Forms obsahuje tři desítky různých druhů polí, se kterými lze snadno vytvořit libovolný formulář. Kromě jednoduchého textového pole, výsuvné nabídky, zaškrtávacího pole a přepínače můžete do formuláře umístit i pokročilé funkce v podobě kalkulace ceny, nahrávání souborů či vytváření příspěvků.

Gravity Forms využívá funkci podmíněné logiky a umožňuje vytvářet rozvětvené formuláře reagující na chování uživatele. Velmi praktické může být rozdělení složitějšího formuláře na více stránek.

Funkce pluginu Gravity Forms v kostce

Jednoduchá tvorba formuláře – bez ohledu na to, zda je vašim cílem jednoduchý, nebo sofistikovaný formulář, vytvoříte ho velmi rychle v intuitivním uživatelském rozhraní.

Bohatá nabídka různých typu polí – plugin Gravity forms nabízí 30 různých typů polí. Při tvorbě formulářů vás nebude nic omezovat.

Tvorba vícestránkových formulářů – složitější formulář můžete snadno rozdělit na několik sekcí či stránek včetně navigace a přehledného panelu informujícího uživatele o aktuálním postupu.

Podmíněná logika a dynamické plnění polí – podmíněná logika umožňuje reagovat na hodnoty zadané do jiných poli, dynamické plnění zase plnění prostřednictvím parametrů či funkcí v adrese webové stránky.

Potvrzující notifikace – vizuální editor umožňuje nastavení potvrzujících zpráv, které se po vyplnění formuláře automaticky odešlou e-mailem uživateli či administrátorovi. Zprávy mohou obsahovat měřící kódy.

Doplňkové moduly – plugin umožňuje rozšíření mnoha doplňkovými moduly, jako jsou Dropbox, PayPal, Stripe, Trello, MailChimp a další.

Formulářový plugin WordPress si můžete zakoupit na gravityforms cz, kde získáte také přístup k podpoře a doplňkovým službám. Samozřejmostí je kompletní česká lokalizace všech modulů. Na výběr jsou celkem tři druhy licencí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *