AIRWAYNET: Perfektní wifi internet pro Prahu

Dnešní článek věnujeme čtenářům, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné internetové připojení v Praze. Mezi nejzajímavější nabídky bezesporu patří tarify pro domácnosti a firmy od AIRWAYNET. Zaujaly nás příznivé ceny, široké spektrum služeb a v neposlední řadě i transparentní jednání. Jen málokterý poskytovatel internetu v Praze udává konečnou měsíční částku bez nutnosti dalších doplatků.

Internet pro domácnosti

AIRWAYNET nabízí čtyři základní tarify pro domácnost. Na své si přijdou zájemci o kvalitní a přitom cenově dostupný internet Praha, ale i ti nejnáročnější. Nejlevnější připojení 4 Mb/s je dostupné již za 290 Kč měsíčně. Za nejrychlejší variantu 30 Mb/s zaplatíte 590 Kč. Ceny jsou konečné, včetně DPH.

Internet pro firmy

Nedílnou součástí portfolia je i připojení pro firmy. Konkrétně agregované připojení pro živnostníky a malé firmy vhodné i pro provoz firemních serverů, náročných aplikací, VPN a dalších náročnějších požadavků. Pro střední a velké firmy je ideálním řešením garantované připojení s možností individuálního nastavení rychlosti na základě aktuálních potřeb.

Proč si vybrat providera AIRWAYNET?

Nejde jen o ceny a parametry tarifů. K důležitým aspektům, ke kterým je dobré při výběru poskytovatele internetu přihlížet, patří také služby a zákaznická podpora. V tomto ohledu wifi internet Praha od AIRWAYNET exceluje.

S internetem od AIRWAYNET se nemusíte bát výpadků. Zákaznická podpora je dostupná nonstop a vždy připravena řešit jakékoliv problémy. V případě firemního internetu technici nepřetržitě kontrolují dostupnost a výpadky okamžitě řeší. Provider garantuje 100% rychlost připojení a zákazníky nijak neomezuje objemem stažených/odeslaných dat.

Další informace najdete na www.airwaynet.cz, kde si zároveň ověříte svou dostupnost. S tou však problém pravděpodobně nebude – provider nyní pokrývá 91,3 % území Prahy a její další přilehlé části.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *