2 služby, které vám ušetří spoustu času

Znáte lepší nástroj na sběr informací než internet? Díky síti máme nepřetržitý přístup k datům, které se týkají všeho možného i nemožného a pokud víme, kde hledat, ušetříme spoustu drahocenného času. Připravili jsme pro vás 2 tipy na weby, které by neměly chybět mezi záložkami vašich oblíbených stránek. První z nich využijete vždy, když budete hledat informace o telefonních číslech a následující v případě koupi pozemku.

Hledáte telefonní číslo?

Není to tak dávno, co jsme k hledání telefonních čísel využívali tlustou brožuru s názvem Telefonní seznam. Počet pevných linek je však rok od roku nižší a většina z nás už seznam příliš často nevyužívá. Není důvod, aby se nám ně něj doma zbytečně prášilo, ale co si počít tehdy, když číslo na pevnou linku přeci jen potřebujeme vyhledat? Kompletního průvodce, který vás v několika jednoduchých krocích naučí vyhledávat telefonní čísla a to nejen na pevné linky, ale také na mobily, najdete na www.seznam-telefonni.cz.

Na katastrální úřad už chodit nemusíte!

Díky online telefonnímu seznamu ušetříte spoustu času, ale to samé platí i o další službě, o které bychom se rádi zmínili. Patříte-li mezi většinu, která využije každou příležitost, jak se vyhnout návštěvě úřadů, pak se vám bude hodit průvodce, se kterým je nahlížení do katastru nemovitostí otázkou několika minut. Chcete-li si prohlédnout katastrální mapy i bez toho, aniž byste museli vážit cestu na úřad, přečtěte si podrobného průvodce na webu www.nemovitosti-nahlizeni-katstr.cz. Katastr nemovitostí nahlížení umožňuje ve stejném rozsahu jako na příslušném úřadě a využijí ho nejen zájemci o koupi parcely, ale také realitní kanceláře a makléři, pro které je vyhledávání v katastru každodenním chlebem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *