Tuzemské reklamní společnosti pomohou vašemu e-shopu i v zahraničí. Kdo vám zajistí snazší expanzi?

Pokud čtete tento článek, nejspíše si pohráváte s myšlenkou rozšíření vaší působnosti i za hranice naší země. Trhy sousedních zemí mají mnohem větší potenciál než ten náš, ale prorazit na nich není ničím jednoduchým. Především v začátcích budete muset tvrdě bojovat o své místo. Proto rozhodně nezapomínejte na kvalitní reklamu.

Propagace v zahraničí je otázkou pro profesionály

Pokud se chystáte prodávat i za hranicemi naší země, určitě už máte své zkušenosti s vedením online obchodu. Proto si uvědomujete, jak důležitým prostředkem je pořádné provedení několika druhů propagace naráz. Drtivá většina z vás má pro tyto účely zavedenou spolupráci s reklamní agenturou, která je v těchto ohledech jako ryba ve vodě. Těch s opravdu dobrými výsledky však není mnoho.

Mnoho agentur si nechává platit opravdu neuvěřitelné částky, přičemž svým klientům nepřináší příliš přívětivé výsledky. Naopak jednou z nejchválenějších společností je známá SEO Consult. Ta ve svém oboru úspěšně pracuje již od dob vzniku prvních e-shopů u nás. V současnosti se soustředí jak na tuzemskou reklamu, tak také pomáhá českým obchodům s přesunem do zahraničí.

Specialitou této firmy je pak PPC reklama na Slovensku a často vyhledávanou službou je i PPC reklama ve Švýcarsku. Díky těmto službám si zajistíte rychlejší a lepší ukrojení svého dílu koláče i za hranicemi.

Nezávazná konzultace zdarma vám ukáže možnosti

Dobrým nápadem je absolvování úvodní konzultace zdarma, kde se dozvíte, jaký potenciál má spojení vašeho obchodu a služeb této společnosti. Na základě této porady se následně sami rozhodnete, zdali je to ta správná cesta pro vaše podnikání. Usnadněte si práci, zvyšte svůj obrat a spolehněte se na odborníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *