Nové možnosti v CAD prostředí s knihovnou CP-Symbols

Společnosti GS SOFT a CADprofi přinášejí knihovnu symbolů CP-Symbols, která do CAD programu a prostředí přináší vysoko přínosné funkce. S více než 500 000 symboly, značkami a součástkami ve formátu DWG/DXF je určena pro profesionály v architektuře, stavebnictví, strojírenství, elektroprojektování nebo v oblasti technického zařízení budov (TZB).

Knihovna symbolů CP-Symbols, vhodná nejen pro AutoCAD, ale i pro GstarCAD, BricsCAD, ZWCAD, progeCAD, 4M CAD, ARES Commander a další software, snižuje čas a námahu při tvorbě projektové dokumentace a zvyšuje přesnost výkresů. S CAD bloky předních výrobců, mezinárodními normami (ČSN, STN, ISO a dalšími) a možností vlastních úprav symbolů poskytuje knihovna CP-Symbols efektivní nástroje pro projektování budov, elektroobvodů, strojírenských součástek a technického zařízení budov jako jsou rozvody kanalizace, rozvody vody, rozvody plynu, rozvody vytápění, rozvody vzduchotechniky a mnoho dalších možností.

S vizuální konzistencí, možností vložení symbolů v různých pohledech, automatickým tvorbou kusovníku či legendy a schopností vytvoření vlastních symbolů se stává neocenitelným partnerem pro všechny 2D CAD profesionály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *