MS Excel můžete ovládnout za pár hodin! Víme, jak na to…

MS Excel je nejznámější a nejrozšířenější tabulkový procesor na světě. Své dominantní postavení na trhu si získal již v roce 1993, kdy Microsoft uvedl pátou verzi. Umí toho opravdu hodně, ale zdaleka ne všichni uživatelé mu přijdou na chuť. Patříte-li do skupiny těch méně zkušených, bude se vám hodit následující tip. MS Excel můžete bravurně ovládat již za pár hodin výuky. Stačí, když absolvujete kurz „MS Excel – od začátečníka profíkem v 6 hodinách“. V čem je jedinečný a proč nás zaujal?

Zvládnutí MS Excelu patří k důležitým dovednostem v rámci pracovního uplatnění. Uchazeči, kteří práci v tabulkovém procesoru zvládají, mají v mnoha případech vyšší šanci na získání dané pracovní pozice a zároveň na lepší platové ohodnocení.

Co se v kurzu naučíte?

Práci s MS Excelem sice podrobně rozebírají mnohé servery, ale žádný ze zdrojů nenabízí tak ucelené informace jako zmíněný kurz. V podání odborníka Ing. Jiřího Benedikta se dozvíte, jak na základní i pokročilé funkce a grafy, a to ve více než 100 lekcích.

Kurz je určen pro nezkušené i pokročilé uživatele MS Excel 2007 – 2016.

K nejčastějším činnostem uživatelů MS Excelu patří funkce a tvorba grafů. Proto si autor kurzu na počátku sepsal dlouhý seznam, do kterého zahrnul vše důležité. Jednotlivé lekce jsou rozděleny na základní práci s listy, základy funkcí (vzorečky a odkazy, základní početní funkce, časové funkce, textové funkce), mírně pokročilé funkce (logické funkce, ověření dat, zamykání buněk listů a sešitů, podmíněné funkce), pokročilé funkce (složené funkce, vyhledávací funkce, ostatní funkce), prostorové vzorce a grafy.

Kde se do kurzu MS Excelu přihlásit?

Kurz si lze zakoupit na portálu VímVíc.cz a získat do k němu doživotní přístup. O kvalitě výuky se můžete přesvědčit shlédnutím ukázkové lekce, která je k dispozici zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *