Jak účinně ochránit mobilní telefon?

Současné mobilní telefony jsou neuvěřitelně univerzální přístroje, nicméně také docela křehké. Hlavně standardní modely se dokáží rozbít poměrně snadno. Proto je více než vhodné dělat maximum pro zvýšení odolnosti svého telefonu.

Odolné verze nejsou příliš oblíbené

Samozřejmě je vždy možné pořídit si místo klasiky obrněnou verzi. Jejich nabídka je i na našem malém trhu poměrně široká. Problém je, že poptávka není zase tak velká, jak by se mohlo jevit.

Odolné verze telefonů sice ledacos vydrží, avšak vždycky je něco za něco. Problém v tomto případě tkví nejen ve vzhledu, ale také ve velikost, potažmo ve hmotnosti. Ochranný materiál totiž něco váží a majiteli takovéhoto přístroje se tudíž docela pronese.

Tyto mobily samozřejmě mají své kupce, jinak by se nevyráběly. Ti se však rekrutují hlavně z řad extrémních sportovců a dobrodruhů, u nichž jsou různé karamboly na denním pořádku.

Jedinci mající méně nebezpečné koníčky si většinou vystačí s tradičnějšími telefony. Ty však mohou také snadno dojít k úhoně. Stačí rozlít džus nebo nechat omylem vypadnout přístroj z kapsy. Pro takové případy je dobré pořídit si vhodný kryt.

Musí dokonale sedět

Kryty jsou plastové, a tudíž jsou odolné proti nárazu i vodnímu živlu. Je však potřeba vybrat si ten správný. Každý telefon má totiž trochu odlišnou velikost a rovněž jinak rozložené výstupy typu fotoaparát. Když nebude kryt perfektně sedět, mobil z něj bude mít tendence vypadávat, případně se do něj vůbec nedostane.

Lepší ceny

Kryty u běžných prodejců nebývají zrovna nejlevnější. Kdo chce ušetřit za všech okolností a zároveň nerezignovat na kvalitu, ten navštíví e-shop Ipouzdro.cz.

Tento obchod toho samozřejmě nabízí mnohem více. Velká poptávka je zde hlavně po cenově výhodných řemíncích na Apple Watch 3, případně sklech na displeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *