Individuální úpravy eshopů Upgates

Upgates je špičková eshopová platforma, která se podle mnohých srovnávacích portálů honosí titulem „nejlepší ve své kategorii“. Umožňuje poměrně rychlou a uživatelsky nenáročnou tvorbu eshopu, jakožto slušnou škálu individuálních úprav bez hlubších znalostí kódování. Navzdory velmi přívětivému rozhraní však můžete dojít k závěru, že se modifikací stránek nechcete zabývat. Díky projektu Webklient už nebudete muset – úpravy Upgates si vezme na svá bedra.

Jak vám Webklient pomůže s úpravami Upgates?

Pokud již eshop provozujete (např. na platformách typu Prestashop, ByznysWeb atd.) a nevíte si rady s přesunem dat, služba Webklient se za vás postará o migraci. Na Upgates specialisty se samozřejmě můžete obrátit také s požadavkem na založení zbrusu nového internetového obchodu, který vytvoří na základě specifických požadavků. Zajistí základní úkony v podobě změny nastavení domény, importu dat a naplnění produkty, ale také úpravu grafiky a šablony včetně kódování. Dalším krokem může být integrace s dostupnými marketingovými nástroji a kanály včetně Google Ads, Google Analytics, Biano, Zbozi, Sklik a dalších.

Jak spolupráce při úpravách Upgates eshopu probíhá?

Odborníci Webklient komunikují se zákazníky prostřednictvím jednoduchého projektového úkolovníku Freelo, který je vysoce přehledný a umožňuje detailní sledování průběhu zadaného úkolu. Bezprostředně po zadání se požadavku ujme příslušný člen týmu (např. kodér, copywriter, marketingový specialista atd.) a pustí se do práce.

Kolik za úpravy Upgates eshopu zaplatíte?

Velkou výhodou zadávání požadavků na úpravy do Freela je zaznamenávání přesného času, kdy na úkolu někdo pracuje. Na konci měsíce obdržíte vyúčtování a zaplatíte pouze skutečnou odpracovanou dobu, i kdyby se mělo jednat jen o pár minut. Takže žádné započaté, ale neodpracované člověkohodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *