Představení mobilní aplikace City Taxi Brno

Jste z Brna a často jezdíte taxíkem? V tom případě by ve vašem chytrém telefonu neměla chybět aplikace City Taxi Brno. Appka vám umožní snadné objednání odvozu, a to kdykoliv a odkudkoliv. Rozhodli jsme se ji stáhnout a vykoušet v praxi!

Pokud taxíkem jezdíte často (jako my), bude se vám nová mobilní aplikace City Taxi Brno hodit. Byla navržena s ohledem na jednoduché ovládání a kromě rychlé a pohodlné objednávky vám poslouží ke sledování aktuální pozice vozu. Ale vše pěkně popořádku…

Vžijte se do situace, kdy sháníte odvoz, ale nemáte ponětí, kde přesně se zrovna nacházíte. To se týká především uživatelů, kteří nejsou místní a pobývají v Brně jen krátce. Na to však aplikace pamatuje a sama zaměří aktuální polohu. Praktické!

Takže už víte, kde jste, ale netušíte, jestli vám budou stačit peníze. Ani v tomto ohledu vás City Taxi Brno nenechá na holičkách, protože obsahuje cenovou kalkulačku. Ta umožňuje spočítání orientační ceny před objednáním vozu.

V kalkulátoru nastavíte, kde vás má taxi vyzvednout, cíl cesty a případně i speciální požadavky. Získáte přibližnou cenu, která se může v určitých případech mírně lišit (např. kvůli čekání ve špičce apod.). O tom si můžete přečíst v přepravních podmínkách. A pozor, díky aplikaci získáte 17% slevu na každý kilometr, což může ve finále vést k nemalé úspoře.

Jakmile nastavíte všechny atributy a objednáte si taxi, budete ho moct sledovat na mapě až do příjezdu k vám.

Mobilní aplikace City Taxi je jednoduchá, ale nechybí v ní nic podstatného. Rozhraní je přehledné a objednání taxi probíhá naprosto intuitivně (což oceníte vždy, když budete potřebovat odvoz z baru). Ke stažení je zcela zdarma, a to pro všechny hlavní operační systémy (iOS, Android). No a pokud nechcete appku stahovat, můžete využívat webovou verzi, kterou lze otevřít v internetovém prohlížeči na libovolném zařízení.

Naše redakce hodnotí aplikaci kladně. Další informace najdete na www.citytaxibrno.cz. Stahovat můžete v AppStore, nebo Google play.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *