Chraňte své servery před DDoS útoky. Pomůže vám služba od datacentra Coolhousing!

On-line ekosystém je křehčí, než se na první pohled jeví. Počítáme s tím, že využívané internetové služby jsou neustále dostupné a zaráží nás představa, že by to mohlo být jinak. Ale není to tak dávno, kdy se i čeští uživatelé internetu přesvědčili o tom, že jakákoliv služba může bez varování přestat fungovat. Příčinou výpadků renomovaných serverů byly masivní DoS (Denial of Service) a DDoS útoky (Distributed Denial of Service), jejichž princip spočívá v zahlcení serverů nesmyslnými požadavky. Platí zde, že silnější vyhrává – výpadkům se lze ubránit především hrubou silou, ale svádíte však nerovný boj. Aby se síly vyrovnaly, vychází zákazníkům vstříc Coolhousing.net se svou exkluzivní Anti-DDoS službou.

Zpomalení či dokonce úplné zastavení vašich serverů vás připraví o spoustu peněz. Útok může mít i daleko horší následky, například kompromitaci citlivých dat na severu. DoS a DDoS útoky patří k nejzávažnějším hrozbám, čemuž nahrává i poměrně levná a jednoduchá realizace. Nechcete-li riskovat poškození infrastruktury a ztrátu renomé u zákazníků, zvažte umístění serveru v datacentru Coolhousing.

Coolhousing je důvěryhodný operátor, který se zapojil do projektu FENIX. Umístěním serveru získáte proaktivní monitoring a behaviorální analýzu datového toku, detekci událostí v datovém toku a různých typů útoků v reálném čase a podrobné statistiky o datovém toku z klientské sekce. Váš server bude v bezpečné síti FENIX, která zabezpečuje bezproblémový provoz i ve velmi kritických situacích. Špičková technologie dokáže potlačit různé typy útoků a vy získáte trvalou ochranu za fixní poplatek, který nezávisí na počtu útoků.

Díky efektivní Anti-DoS/DDoS ochraně s prvky RadWare DefensePro a dlouholetým zkušenostem administrátorů z Coolhousingu budou vaše služby perfektně chráněny. Bližší informace najdete na www.coolhousing.net/cz/anti-ddos.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *