Jak tisknout kvalitně a přesto levně?

Ceny tiskáren jsou přívětivé, což ale nelze říct o náplních. Tonery a cartridge jsou poměrně drahou záležitostí a tím spíš, pokud tisknete opravdu hodně. Přesto existuje způsob, jak tisknout mnohem levněji. Poohlédněte se po renovovaných a kompatibilních náplních – ušetříte nezanedbatelnou částku. Prozradíme vám, v čem se obě varianty odlišují a kde je seženete levně.

Máte tři možnosti…

1. Nejdražší jsou originální tonery, které pochází z produkce výrobců tiskáren a jejich oficiálních dodavatelů. Představují jejich hlavní zdroj příjmu a proto se cena drží velmi vysoko. Na druhou stranu můžete od originálních náplní čekat prvotřídní kvalitu.

2. Dostupnějším artiklem jsou repasované a kompatibilní tonery a cartridge. Repasované komponenty jsou v podstatě originály, které prošly vyčištěním a byly znovu naplněny. Kvalita tisku je velmi dobrá (často srovnatelná s originálními náplněmi) a cena mnohem nižší. A jistě vás potěší i ekologický charakter.

3. Zdaleka nejlevnější jsou kompatibilní náplně do tiskáren, oproti originálním až několikanásobně. Dejte si však záležet na výběru konkrétní značky. Na trhu je spousta výrobců, kteří nabízí nekvalitní zboží. Chcete-li se vyhnout problémům (ohledně kvality tisky či nekompatibility s tiskárnou), vsaďte na prověřený sortiment u známého českého prodejce Tonera.cz.

Proč nakupovat právě na Tonera.cz?

Společnost Tonera působí na českém trhu již od roku 1993 a nabízí komplexní sortiment náplní do tiskáren. A to jak originálních, tak i renovovaných a kompatibilních. V nabídce najdete cartridge Epson, cartridge Konica, cartridge Apple, Cartridge Minolta, Cartridge Canon, HP, Lexmark, Samsung, OKI a Brother. Prodejce garantuje nejnižší cenu na internetu a pokud přeci jen narazíte na levnější nabídku, poskytne vám dané zboží za stejnou nebo ještě nižší cenu. V ehopu www.tonera.cz narazíte také na tiskárny, plnicí soupravy, litráž inkoustů, folie do faxu, pásky, papíry, média a další spotřební materiál pro kopírky či tiskárny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde