Chcete tisknout za hubičku? Zkuste to s alternativními náplněmi!

Hledáte způsob, jak tisknout mnohem levněji než doposud? Spousta výrobců argumentuje tím, že je nejvýhodnější používání originálního spotřebního materiálu, což je však při pohledu na ceny renovovaných a kompatibilních náplní docela úsměvné. Ale jaký je mezi nimi rozdíl a na co si dát při nákupu pozor?

Jaký je rozdíl mezi originální a alternativními náplní?

Originální náplně do tiskáren vyrábí přímo výrobce tiskárny (nebo oficiální partner). V případě originálů můžete počítat s prvotřídní kvalitou tisku, ale musíte se smířit s vysokou pořizovací cenou. Na druhé straně stojí alternativy v podobě renovovaných a kompatibilních tonerů a cartridgí.

Renovované náplně jsou v podstatě originály, které byly znovu doplněny a proběhla u nich i výměna opotřebovaných dílů – můžete se spolehnout na kvalitní komponenty a velmi slušnou kvalitu tisku. Cena renovovaných tonerů a cartridgí je mnohem nižší než cena originálních náplní.

A co kompatibilní barvy do tiskáren? Jde o zbrusu nové kousky, které nepochází z oficiální výroby a proto se mohou od originálních náplní kvalitativně výrazně lišit. Nejnižší cena je často vykoupena mrzkou kvalitou tisku a komponentů – pečlivý výběr dodavatele je proto opravdu na místě.

Nakupujte jen u prodejců, kteří vám zaručí kvalitu

Alternativní tonery a cartridge představují nejjednodušší způsob jak ušetřit za tisk. Nechcete-li riskovat, že vyhodíte peníze za nekvalitní nebo dokonce nefunkční náplně, poohlédněte se po nich na www.inkoust-toner.cz. V zavedeném e-shopu najdete alternativní i originální cartridge a tonery do tiskáren (značky Canon, Brother, Epson, HP, Lexmark, Minolta, OKI, Samsung a Xerox), ale také plnící sady InkTec pro případ, že se rozhodnete doplnit prázdné originální náplně svépomocí.

Prodejce nabízí pouze prověřené a velmi kvalitní tonery a cartridge, které má skladem. Můžete je mít doma či ve firmě obratem, ale nabízí se i možnost osobního odběru na pobočce v Třinci. A pokud nevíte, podle čeho se při výběru náplní řídit, koukněte se do obsáhlého manuálu přímo v e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde