Belenty – luxusní pouzdra na smartphony a tablety

Udělali jste si radost novým smartphonem nebo tabletem, který rozhodě nepatří mezi low-endové modely? Jinými slovy – rozbili jste prasátko a investovali nemalou částku do hračky, od které očekáváte perfektní výkon a nemáte v plánu ji v brzké době vyměnit za jinou? Tak proč ji s sebou nosíte jen tak „na Adama“? Stačí docela málo a váš miláček doplatí na zemskou přitažlivost. Výměna skla nebo rovnou celého displeje vás vyjde na mnohonásobně vyšší částku, než pouzdro…

V případě chytrých telefonů a tabletů jsou pády na denním pořádku. A to, že iPhone nevydrží tolik, co legendární držák Nokia 3310, vám zřejmě došlo. Ale nejde jen o destruktivní následky pádu na podlahu nebo chodník, „neoblečené“ mobilní telefony a tablety se velmi rychle odřou i kvůli neustálému pokládání na stůl a jiné povrchy. Chcete-li, aby drahé zařízení vypadalo stále jako nové, spojte příjemné s užitečným a pořiďte si obal belenty.

Nejsme patrioti, ale zjištění, že se obaly na tablety a telefony značky belenty vyrábí v České republice, nás potěšilo. Jde o prudce stylová ručně vyráběná pouzdra, jejichž design byl vyveden do posledního detailu. Zkrátka a dobře pouzdra pro náročné milovníky luxusních doplňků, kteří se s obyčejným obalem nespokojí.

Belenty disponuje vlastním designovým centrem v Ženevě a právě zde vznikají originální návrhy, které se pak ručně vyrábí u nás. A to z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů a exkluzivní italské kůže. Výrobce je o kvalitě pouzder natolik přesvědčen, že na ně dává pětiletou záruku. To nezní špatně, co vy na to?

Luxusní pouzdro na iphone 5

Luxusní pouzdro na iphone 5

A pro která konkrétní zařízení jsou luxusní pouzdra na telefony a tablety k mání? Na své si přijdou jablíčkáři, tedy majitelé iPhonů 4. a 5. generace či iPadu (také ve verzích mini a Air). Belenty ale nezapomíná ani na značky jako HTC (One, One X, One SV, Windows Phone 8x), Sony Xperia (Z, V, T, S, P) a Samsung (Galaxy S3 a S3, včetně modelů mini, Galaxy Tab 2 a 3 + Aktiv TAB). Už výčet zařízení, pro která belenty vyrábí slušivé oblečky, jasně naznačuje, že cílí na střední a vyšší třídu.

Ale dost řečí, pokochejte se pohledem na úžasné obaly belenty a udělejte si názor sami. Vsadíme se, že jim podlehnete, stejně jako my…

Luxusní obal na tablet

Luxusní obal na tablet od belenty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich